Поверхневі явища та дисперсні системи

Ескіз недоступний

Автори

У даних методичних вказівках викладено питання теорії в об’ємі, що необхідний для правильного виконання розрахунків, наведено розв’язки типових задач та варіанти завдань для домашнього виконання.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

дисперсні системи, хімія поверхневих явищ, дисперсна фаза, адсорбція, рівняння ізотерми адсорбції Гіббса, правило Траубе, рівняння Ленгмюра, капілярна конденсація, явище капілярного гістерезису, десорбція, будова колоїдних міцел, коагуляція колоїдних систем

Поверхневі явища та дисперсні системи [Електронний ресурс] : методичні вказівки до виконання розрахункових робіт для студентів напряму підготовки 6.051301 «Хімічна технологія» усіх форм навчання / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. С. Бережницька, М. Є. Пономарьов, І. О. Ренський [та ін.]. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,66 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.