Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу: практикум для підготовки студентів 1-го курсу

Навчальний посібник «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу» призначений для підготовки студентів першого курсу до різноманітних математичних олімпіад, проте може бути корисним також студентам, які хочуть більш глибоко розібратися в розділах основних математичних дисциплін, таких як лінійна та векторна алгебра, аналітична геометрія, математичний аналіз. Посібник містить 17 розділів, в кожному з яких містяться задачі з певної теми. Рівень задач, як правило, перевищує стандартний рівень, що пропонується студентам першого курсу технічних факультетів. Деякі розділи містять додаткові відомості, що також виходять за межі стандартного курсу. Більшість задач були запропоновані свого часу на математичних змаганнях різних рівнів. Задачі супроводжуються розв’язками та, за потреби, малюнками. Структурно кожен розділ поділено на дві частини – завдання для аудиторної роботи та завдання для домашньої роботи. Таким чином, посібник може бути використаний для проведення занять олімпіадних гуртків або семінарів.

олімпіади, математичні олімпіади, математика, вища математика

Нестандартні та олімпіадні задачі з алгебри та аналізу: практикум для підготовки студентів 1-го курсу [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів ступеня бакалавра / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: С. В. Боднарчук, М. К. Ільєнко, Т. В. Маловічко, В. В. Павленков, А. В. Сиротенко – Електронні текстові дані (1 файл: 1,33 Мбайт). – Київ: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 183 с. – Назва з екрана.