Метою видання навчального посiбника ”Основи алгоритмiзацiї та програмування. Частина 2. Основи програмування. Комп’ютерний практикум” є допомога студентам у закрiпленнi та поглибленому розумiннi теоретичних положень та методiв структурного та об’єктно-орiєнтованого програмування на мовi С++, набуттi досвiду побудови практично значимих програмних додаткiв, моделюваннi та аналiзi актуальних фiзикотехнiчних процесiв стосовно аерокосмiчних технологiй шляхом виконання спецiально сформульованих 8-ми комплексних завдань для самостiйної роботи. Виконання завдань вимагає активного використання студентом набутих знань з вищої математика, фiзики та основ алгоритмiзацiї i програмування. У кожному завданнi розглянуто певний фiзико-технiчний сценарiй, описана його математична модель, наведено приклад екранної форми та програмного коду комп’ютерного додатку, де робиться акцент на тому чи iншому методi структурного чи об’єктно-орiєнтованого програмування на мовi С++. Надаються методичнi рекомендацiї, що до виконання завдання. Захист виконаних завдань передбачає аналiз функцiоналу вiдкомпiльованого виконавчого файлу та якостi написання програмного коду. Кожний пiдроздiл посiбника також мiстить запитання студентам для самоконтролю їх знань.

Основи алгоритмiзацiї та програмування. Частина 2. Основи програмування. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навч. посiб. для здобувачiв ступеня бакалавра за освiтньою програмою «Системи керування лiтальними апаратами та комплексами» спецiальностi 173 «Авiонiка» / КПI iм. Iгоря Сiкорського ; уклад.: Чепiлко М. М. – Електрон. текст. данi (1 файл: 2 Мбайт). – Київ : КПI iм. Iгоря Сiкорського, 2024. – 101 с. – Назва з екрана.