Розроблення лабораторії на чипі для дослідження остеогенних процесів

Об’єктом розгляду є процеси остеогенезу. Предмет роботи – технологія виготовлення лабораторії на чипі для дослідження остеогенних процесів. Метою роботи є допомога у розробці лабораторії на чипі для дослідження біофізичних процесів, що впливають на остеосинтез, шляхом зведення в один документ рекомендацій та вимог, які стануть у нагоді під час підготовки, написання та впровадження технології виготовлення чипу, а також надання прикладу оформлення пояснювальної записки. У першому розділі наведені загальні положення щодо технологій "lab on a chip" для дослідження біофізичних процесів. У розділах 2-3 конкретизовано вимоги нормативних документів до моделювання та виготовлення мікрофлюїдних чипів у програмному середовищі Fusion 360, розробки концептуального дизайну та детальних моделей чипу, включаючи мікроканали та резервуари для рідин. Четвертий розділ містить порядок відпрацювання елементів технології створення лабораторії на чипі для контролю біофізичних умов та вимірювання електричних сигналів у біореакторі чипу. Дипломна робота оформлена згідно вимог нормативних документів КПІ ім. Ігоря Сікорського та чинних державних стандартів - згідно з ДСТУ 3008:2015 «Інформація та документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура та правила оформлювання» та методичних рекомендацій посібника для студентів кафедри електронної інженерії.

ESP32, ADS1256, FUSION 360, лабораторія на чипі, остеогенез, мікрофлюїдні системи, 3D-друк

Розум, О. І. Розроблення лабораторії на чипі для дослідження остеогенних процесів : дипломна робота … бакалавра : 153 Мікро- та наносистемна техніка / Розум Олександр Іванович. – Київ, 2024. – 72 с.