Основи документаційного забезпечення діяльності організації

Ескіз недоступний

У пропонованому навчальному посібнику узагальнено і систематизовано великий теоретичний матеріал з загального діловодства, секретного діловодства та діловодства з грифом «Для службового користування». Наведено класифікацію документів, на основі чинних державних документів подано правила складання та оформлення службових документів, наведено правила реєстрації, зберігання та роботи з документами з грифом секретності, представлено основні аспекти електронного документообігу.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

діловодство, документи, електронний документообіг

Архипов, О. Є. Основи документаційного забезпечення діяльності організації [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей «Інформатика», «Захист інформації в комп'ютерних системах та мережах» фізико-технічного інституту / О. Є. Архипов, С. О. Носок ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 683 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.