Економічна діагностика та консалтинг. Практикум

У навчальному посібнику "Економічна діагностика та консалтинг" викладено теоретичні відомості та практичні заняття з основних аспектів економічної діагностики, необхідної для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою "Економічна аналітика" за спеціальністю 051 "Економіка". Посібник призначений для системного ознайомлення з методами та інструментами економічної діагностики, а також навчання використанню отриманих даних для прийняття обґрунтованих рішень. Завдання для обговорення, тестові завдання, завдання для командної роботи та аналітичні завдання ретельно розроблені для кращого засвоєння матеріалу студентами. Посібник буде корисним як для студентів, що вивчають основи економічної аналітики, так і для фахівців, які вже працюють у цій галузі і бажають поглибити свої знання.

Економічна діагностика та консалтинг. Практикум [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня магістра за освіт. програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 «Економіка» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Н.В. Рощина, О.А. Шевчук, М.М. Дученко – Електрон. текст. дані (1 файл). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 192с.