Автори

Наданий матеріал покликаний допомогти студентам у поглибленому вивченні питань теорії створення алгоритмів кінематичного дослідження шарнірно-важільних механізмів аналітичним способом набутті практичних умінь та навичок розв’язання практичних задач даного спрямування з використанням ЕОМ.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

геометричний аналіз механізму, кінематичний аналіз механізму

Теорія механізмів і машин: Дослідження кінематичних передаточних функцій ШВМ з використанням ЕОМ [Електронний ресурс] : методичні вказівки до вивчення дисципліни та виконання курсових проектів для студентів напряму підготовки 6.050502 «Інженерна механіка» / НТУУ «КПІ» ; уклад. Ю. П. Горбатенко, С. В. Бондарєв, О. В. Закора. – Електронні текстові дані (1 файл: 798 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. – Назва з екрана.