Про різні типи рівномірної збіжності функціональних рядів

Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute

Подано хронологію запровадження різних типів рівномірної збіжності функціональних рядів та властивостей рівномірно збіжних рядів у математичний аналіз. Указано зв’язки між різними типами рівномірної збіжності. Майже до кожного згаданого джерела подано гіперпосилання на його оцифрований варіант, що робить ефективним подальші дослідження історії функціональних рядів.

функціональний ряд, рівномірна збіжність, правильна збіжність, історія математики, functional series, uniform convergence, normal convergence, history of mathematics

Гайдей, В. О. Про різні типи рівномірної збіжності функціональних рядів / В. О. Гайдей, Л. Б. Федорова // Mathematics in Modern Technical University. – 2018. – Vol. 2018, No 1. – P. 101–116.