Теорія оптичних систем. Підручник

Автори

Викладено теоретичні основи геометричної оптики, гаусової оптики, теорії ідеальної оптичної системи, теорії діафрагм, деталей та вузлів оптичних систем. Наведено особливості енергетичних розрахунків оптичних систем, теорії та габаритних розрахунків телескопічних систем, мікроскопів, проекційних систем, об’єктивів фото, кіно, цифрової апаратури. Для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

оптичнї системи, правила знаків, геометрична оптика, теорія ідеальної оптичної системи, телескопічні системи, оптика

Чиж, І. Г. Теорія оптичних систем. Підручник [Електронний ресурс] : підручник для студентів, які навчаються за спеціальністю 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / І. Г. Чиж ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. - Електронні текстові дані (1 файл: 22,3 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. - 426 с. - Назва з екрана.

Історія версій

Зараз показуємо 1 - 2 з 2