Ескіз недоступний

2021-02-25

Дані методичні вказівки висувають загальні вимоги до організації та виконання курсових робіт з дисципліни «Бази даних та інформаційні системи» для студентів спеціальності “Кібербезпека”. В методичних вказівках приділено увагу вивченню основних питань проектування й організації баз даних, вивченню мови структурованих запитів SQL, ознайомлення з сучасними системами управління базами даних. Методичні вказівки є загальними для всіх студентів і мають надати методичну допомогу з питань підготовки, написання та оформлення курсових робіт.

бази даних, інформаційні системи, написання та оформлення курсової роботи

Бази даних та інформаційні системи. Методичні вказівки до виконання курсової роботи [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спец. 125 «Кібербезпека» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: М. В. Коломицев, С. О. Носок. – Електронні текстові дані (1 файл: 151 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 93 с. – Назва з екрана.