Бухгалтерський облік

Ескіз недоступний

Автори

Навчальний посібник призначений для проведення практичних занять з дисципліни «Бухгалтерський облік» у частині виконання практичних занять з теорії бухгалтерського обліку і техніки складання та аналізу фінансової звітності для галузі знань 0305 «Економіка підприємства» напрямів підготовки 6.030507 «Маркетинг», 6.030504 «Економіка підприємства»; для галузі знань 0306 «Менеджмент і адміністрування» напряму підготовки 6.030601 «Менеджмент».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

бухгалтерський облік, фінансова звітність підприємства, бухгалтерський баланс, типи господарських операцій, бухгалтерські рахунки, синтетичний облік, аналітичний облік, податок на додану вартість, бухгалтерські помилки, рух грошових коштів, власний капітал

Бухгалтерський облік [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів напрямів підготовки 6.030504 «Економіка підприємства», 6.030507 «Маркетинг», 6.030601 «Менеджмент» / НТУУ «КПІ» ; уклад. О. П. Мельохіна, Т. П. Лободзинська, Т. В. Левицька. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,41 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.