English for Information Technology: Functional Units of a Computer

Навчальний посібник призначений для аудиторних і позааудиторних занять студентів першого курсу факультету інформатики та обчислювальної техніки. Видання складається з трьох розділів, які охоплюють професійно-орієнтовані теми: “A Typical Computer”, “Computer Hardware”, “Computer Safety”. Крім того, означене видання містить: секцію для перевірки залишкових знань, робочі аркуші для закріплення в умовах індивідуальної роботи пройденого матеріалу; додатки з поясненням граматичних явищ; список слів, абревіатур та акронімів. Представлені в посібнику вправи спрямовано на розвиток і вдосконалення вмінь усного та писемного мовлення, читання, аудіювання і перекладу. Мета навчального посібника – розширити професійний тезаурус студентів, формувати навички роботи з автентичними матеріалами, сприяти розвитку професійно-орієнтованої комунікативної компетентності.

English, information technology

Haidenko, Yu. English for Information Technology: Functional Units of a Computer [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальностей 121 «Інженерія програмного забезпечення», 123 «Комп’ютерна інженерія», 126 «Інформаційні системи та технології» / Yuliia Haidenko ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,38 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 71 с. – Назва з екрана.