Загальна біотехнологія. Розрахунково-графічна робота

В навчальному посібнику описано послідовність та принципи виконання завдання на розрахунково-графічну роботу з курсу «Загальна біотехнологія», а також подані допоміжні матеріали і посилання на навчальну літературу та нормативну документацію. Тематика РГР пов’язана з певним біотехнологічним препаратом у зазначеній або обраній додатково студентом готовій формі та передбачає ознайомлення з його характеристикою, основними стадіями виробництва, складанням технологічної схеми та розрахунком ефективності заданого режиму підготовки стерильного поживного середовища або повітря. В навчальному посібнику показано принципи вибору продуцента та умов біосинтезу і виділення продукту, наведені теоретичні відомості та приклад розрахунку ефективності режимів термічної стерилізації поживного середовища з зазначеними характеристиками. Показано підходи до розробки загальної технологічної схеми виробництва біотехнологічного препарату та особливості складання та графічного представлення технологічної схеми. Посібник містить приклади основних типів завдань на РГР, що отримуватимуть студенти, зразок виконання та подання технологічної схеми виробництва на прикладі зазначеного препарату, що дозволяє студентам зрозуміти обсяги та вимоги до представлення результатів виконання власного варіанту завдання. Навчальний посібник призначений для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», що вивчають дисципліну «Загальна біотехнологія», для допомоги при виконанні розрахунково-графічної роботи.

біотехнологія, біотехнологічний продукт, біотехнологічні виробництва, виконання розрахунково-графічної роботи

Загальна біотехнологія. Розрахунково-графічна робота [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: Т. С. Тодосійчук, І. Р. Клечак. – Електронні текстові дані (1 файл: 0,58 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 21 с. – Назва з екрана.