Наведено підбірку практичних завдань і вправ, опрацювання яких студентами під час вивчення дисципліни «Хімія» забезпечить якісне засвоєння усіх основних тем навчальної програми. Включено до розгляду завдання, опрацювання яких дозволяє творчо засвоїти логічно-структурну побудову хімічного опису фізико-хімічних явищ та перетворень з використанням термодинамічних та кінетичних підходів, аспекти теорії будови атомів та хімічного зв’язку, закономірності перебігу процесів у розчинах та електрохімічних системах. Видання містить розгорнутий довідниковий матеріал, використання якого є необхідним для свідомого розв’язування наведених завдань. Для студентів технічних напрямів підготовки.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

хімія, класи неорганічних сполук, будова атомів, періодичний закон, хімічний зв'язок, розчини, розчини електролітів, гальванічні елементи, окисно-відновні реакції, корозія металів

Герасенкова, А. М. Хімія [Електронний ресурс] : навчальний посібник та збірник індивідуальних завдань для студентів технічних напрямів підготовки денної форми навчання / А. М. Герасенкова, О. М. Князєва, А. В. Підгорний ; НТУУ «КПІ». – Електронні текстові дані (1 файл: 630 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2012. – Назва з екрана.