Institute of Special Communication and Information Protection of National Technical University of Ukraine “Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute”

класифікація, таксономія, онтологія, множина, відношення, мереологічний поділ, таксономічний поділ, теоретико-множинний підхід, classification, ontology, taxonomy, set, relation, mereologic dividing, taxonomic dividing, set-theoretical approach, классификация, таксономия, онтология, множество, отношение, мереологическое деление, таксономическое деление, теоретико-множественный подход

Кравцов Г. Теоретико-множиний підхід до визначення сутності понять “класифікація”, “таксономія” й “онтологія” / Григорій Кравцов, Олександр Долгоруков, Володимир Кошель // Information Technology and Security. – 2017. – Vol. 5, Iss. 2 (9). – Pp. 59–66. – Bibliogr.: 12 ref.