Засоби для віддаленої розробки вбудованої системи на платі STM Discovery

Ця дипломна робота присвячена розробці засобів для віддаленої розробки вбудованої системи на платі STM Discovery в навчальному процесі. Метою роботи є створення продукту, який дозволить студентам отримати практичний досвід розробки вбудованих систем навіть на віддаленій основі. У роботі розглянуті області застосування засобів для віддаленої розробки, зокрема в навчальному процесі. У цій роботі буде проведений аналіз різних засобів і технологій, що забезпечують віддалену розробку вбудованих систем, з фокусом на платі STM Discovery. Буде досліджено різні протоколи, програмне забезпечення та інструменти, які дозволяють забезпечити взаємодію з платою STM Discovery через мережу. Продукт, який буде розроблено в рамках цієї роботи, надасть студентам можливість віддалено виконувати практичні завдання з вбудованих систем, навчатися на реальному апаратному забезпеченні та розвивати навички розробки в цій області.

віддалена розробка, remote development, вбудована система, embedded system, STM Discovery

Дмитришин, А. Д. Засоби для віддаленої розробки вбудованої системи на платі STM Discovery : дипломний проєкт … бакалавра : 123 Комп’ютерна інженерія / Дмитришин Андрій Дмитрович. – Київ, 2023. – 76 с.