Безпека інформаційно-комунікаційних систем

Ескіз недоступний

Видавнича група BHV

Підручник знайомить студентів із сучасними підходами до розв’язання проблеми безпеки інформації в інформаційно-комунікаційних системах. У ньому докладно й систематично розглянуто питання створення, введення в дію та супроводження захищених систем, а також подано діючі в Україні нормативні документи та міжнародні стандарти, що регламентують діяльність у цій сфері. Підручник призначено для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами підготовки 6.170101 «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», 6.170102 «Системи технічного захисту інформації», 6.170103 «Управління інформаційною безпекою» галузі знань 1701 «Інформаційна безпека» і напрямами 6.050101 «Комп’ютерні науки», 6.050102 «Комп’ютерна інженерія», 6.050103 «Програмна інженерія» галузі знань 0501 «Інформатика та обчислювальна техніка», а також за відповідними програмами магістерської підготовки.

безпека інформації, інформаційно-комунікаційні системи, захищені системи

Грайворонський, М. В. Безпека інформаційно-комунікаційних систем [Електронний ресурс] : підручник / М. В. Грайворонський, О. М. Новіков. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,54 Мбайт). – Київ : Видавнича група BHV, 2009. – 698 с. – (Серія «Інформатика»). – Назва з екрана.