Для бакалаврської роботи було обрано книгу Шарля Перро «Червона Шапочка». Формат видання 24.5x26.5 , у міліметрах 245х 265, гарнітура – Arimo, Nunito, Hitch Hike, основний кегль- 18,5 pt. Щільність паперу складає 120 г/м . Цільова аудиторія книги являє собою дітей , переважно дошкільного віку, або ж батьків з дітьми . Головним завданням було показати книгу у новій інтерпретації та привернути увагу до зовнішньої складової казки не тільки дітей , а й безпосередньо покупців книги. Текстова частина не була змінена, текст залишився у оригінальному перекладі. Перший розділ «Історія сюжету та особливості оформлення попередніх видань» описує специфіку та особливості попередніх видань ( їх технічну та ілюстровану частину ) також описує історію тексту та його походження . Також було проведено аналіз попередніх видань з точки зору доцільності та актуальності. Другий розділ « Проектування та художньо-технічне оформлення нового видання » містить інформацію щодо процесу створення макету та усіх його складових : шпальт набору, полів, розмірів ілюстрацій, шрифтового рішення та інших елементів. Третій розділ « Розробка технологій виготовлення видання » - в ньому було розроблено декілька таблиць, в які внесені дані, щодо класифікації видання за ГОСТом, технологічна карта додрукарського та друкарського процесу, яка містила перелік використаних приладів та програм, а також розрахункові дані, за допомогою яких можна зрозуміти кількість потрібних витратних матеріалів. Таким чином була проведена довготривала робота для того аби перевидання мало завершений та досконалий вигляд і в майбутньому могло бути придатним для читання дорослою віковою категорією.

художнє оформлення, верстка, композиція, ілюстрація, обкладинка, стилізація

Кіцера, У. В. Художньо-технічне оформлення та поліграфічне виконання книги "Червона Шапочка" Шарля Перро : дипломна робота ... бакалавра : 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація / Кіцера Уляна Василівна. – Київ, 2023. – 68 с.