Навчальний посібник розроблено для отримання студентами практичних навичок з проектування та налаштування комп’ютерних мереж. Навчальне видання призначене для студентів, які навчаються за спеціальністю 163 – «Біомедична інженерія» факультету біомедичної інженерії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Телемедицина та комп'ютерні мережі: Лабораторний практикум у Cisco Packet Tracer [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 163 «Біомедична інженерія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. А. Данілова, В. В. Шликов ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 2,01 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського», 2021. – 73 с. – Назва з екрана.