Навчальний посібник містить навчально-методичний комплекс дисципліни «Моделювання соціально-економічних систем і процесів», яка призначена для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 «Економіка». У посібнику наведено тематичний план дисципліни, викладено зміст та методичні поради до вивчення тем, запитання для їх опрацювання. Посібник включає тематику, орієнтовні завдання для практичних занять, а також методичні рекомендації до виконання завдань для самостийного опрацювання студентами, питання для складання заліку з дисципліни. Надано критерії поточного та підсумкового контролю. Навчально-методичний комплекс сприятиме засвоєнню студентами знань та набуттю практичних навичок з системного підходу до побудови та аналізу математичних моделей економічних явищ та процесів для ухвалення ефективних рішень.

моделювання економічних процесів, моделювання економічних систем, тематичний план дисципліни, методичні поради до вивчення, завдання для практичних занять, питання для заліку з дисципліни, критерії контролю з дисципліни, запитання до тем

Моделювання соціально-економічних систем і процесів. Навчально-методичний комплекс дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 Економіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. О. Капустян, Г. А. Мажара, Ж. Т. Черноусова. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,12 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 46 с. – Назва з екрана.