Комп'ютерне проєктування електронних схем

Навчальний посібник призначений для докладного вивчення системи автоматизованого проєктування Altium Designer та допомагає оволодіти навиками наскрізного проєктування принципових схем та друкованих плат електронних пристроїв. У посібнику пояснюється, як розробляти умовні графічні позначення електронних компонентів та їх посадкові місця. Описуються принципи розробки та оформлення принципових схем та створення на їх основі друкованих плат. Комп’ютерні практикуми структуровані за принципом «від простого до складного»: спочатку студенти навчаються розроблювати компонентні модулі та додавати їх до власної бібліотеки, після чого переходять до розробки принципових схем та друкованих плат електронних пристроїв. Для здобувачів ступеня бакалавра за спеціальностями 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Може бути корисним для аспірантів, викладачів та фахівців у сфері приладобудування, автоматизації, неруйнівного контролю, технічної діагностики тощо, які займаються розробкою та проєктуванням електронних приладів та систем різного призначення.

еlectronic design automation, PCB, принципова схема, друкована плата, Altium Designer, проєктування

Комп'ютерне проєктування електронних схем. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 174 «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка» / Р. М. Галаган ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 21,33 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. – 419 с. – Назва з екрана.