Інтелектуальна власність. Практичні аспекти

ІСМА

Посібник рекомендовано для наукових співробітників, інженерно-технічних працівників наукових установ та промислових підприємств, викладачів університетів, аспірантів та студентів ВУЗів як джерело базових знань щодо набуття прав на результати наукових досліджень і подальшу їх комерціалізацію. Метою цього посібника є в доступній формі надати роз’яснення щодо правильного проведення патентно-кон’юнктурних досліджень, оформлення заявок на реєстрацію об’єктів права промислової власності та авторського права в Україні та можливості їх міжнародної реєстрації. Проаналізований досвід комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності, створених в результаті здійснення наукових досліджень. Наведений у посібнику матеріал базується на сучасному стані українського законодавства відповідно до об’єктів авторського права та об’єктів промислової власності.

набуття прав на результати наукових досліджень, комерціалізація наукових досліджень, комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності, інтелектуальна власність в Україні, проведення патентно-кон’юнктурних досліджень, об’єкти промислової власності, винахід, корисна модель, промисловий зразок

Даниленко, Ю. А. Інтелектуальна власність. Практичні аспекти [Електронний ресурс] : посібник / Ю. А. Даниленко, О. Я. Юрчишин ; ІСМА НАН України, КПІ ім. Ігоря Сікорського ; під ред. Б. В. Гриньова. – Електронні текстові дані (1 файл: 12,8 Мбайт). – Харків : Вид-во «ІСМА», 2023. ‒ 377 с. – Назва з екрана.