Ескіз недоступний

Автори

У навчальному виданні розглянуті основні положення електронної будови атомів, зв’язок властивостей елементів з їх розміщенням у Періодичній системі, квантово-механічних уявлень про утворення хімічних зв’язків та структуру молекул, типів міжмолекулярних зв’язків, особливостей кристалічного стану речовини. Видання призначене для студентів технічних напрямів підготовки.

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

закони хімії, неорганічна хімія, номенклатура хімічних елементів, номенклатура простих речовин, класифікація неорганічних сполук, класифікація оксидів, кислоти, амфотерні гідроксиди, солі, гідрати оксидів, вчення про еквівалент, хімічні поняття, положення атомно-молекулярного вчення

Загальна хімія: Основні поняття та закони хімії. Систематика неорганічних сполук [Електронний ресурс] : посібник для студентів технічних напрямів підготовки / НТУУ «КПІ» ; уклад. А. В. Підгорний, Т. М. Назарова. – Електронні текстові дані (1 файл: 899 Кбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2010. - Назва з екрана.