Програмне забезпечення супроводу діяльності гуртків в освітніх установах

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2023

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Пояснювальна записка дипломного проєкту складається з чотирьох розділів, містить 27 таблиць, 23 рисунків та 10 джерел – загалом 65 сторінок. Дипломний проєкт присвячений розробці і впровадженню веб-додатку для пошуку гуртків за визначеними параметрами. Мета: надати користувачам надійний, легкий у використанні та ефективний інструмент для знаходження гуртків, які відповідають їх інтересам та потребам. Об'єкт дослідження: освітні установи. Предмет дослідження: програмне забезпечення діяльності навчальних гуртків в освітніх установах. У розділі аналізу вимог до програмного забезпечення розглянуто існуючі рішення, функціональні та нефункціональні вимоги. Розділ моделювання та конструювання програмного забезпечення присвячений архітектурі програмного забезпечення та аналізу безпеки даних. У розділі аналізу якості та тестування програмного забезпечення наведено опис процесів тестування та опис контрольного прикладу. Розділ впровадження та супроводу програмного забезпечення присвячений розгортанню та підтримці програмного забезпечення.

Опис

Ключові слова

веб-додаток, гуртки, Azure, Visual Studio, MS SQL Server, база даних, підбір, web application, clubs, database, matching

Бібліографічний опис

Ткаченко, В. В. Програмне забезпечення супроводу діяльності гуртків в освітніх установах : дипломний проєкт ... бакалавра : 121 Інженерія програмного забезпечення / Ткаченко Віктор Віталійович. - Київ, 2023. - 183 с.

DOI