Professional English in use. Publishing and Printing

Ескіз недоступний

Навчальний посібник призначений для аудиторної та самостійної роботи студентів IІІ курсу Видавничо-поліграфічного інституту. Видання складається з семи розділів, які охоплюють професійно орієнтовані теми: “Offset printing technology”, “Digital Prepress”, “Printing process”, “Flexographic printing technology”, “Computer-to-plate (CTP) Technology”, “Research Laboratory”, “Multimedia”. Метою посібника є формування іншомовної комунікативної компетентності майбутніх фахівців, формування навичок і розвиток умінь студентів працювати з іншомовною літературою за фахом та розвиток умінь аналізувати професійно-орієнтовані тексти, підвищення ефективності навчання студентів поліграфічних спеціальностей англійського професійно-орієнтованого усного та писемного мовлення, а також формувати готовність до міжкультурної комунікації. Завдання сприяють розширенню професійного тезаурусу студентів та підвищення мотивації студентів професійно-орієнтованого навчання англійською мовою. Розроблені вправи спрямовані на розвиток і удосконалення вмінь у читанні, усному мовленні, письмі та перекладі, а також формуванню лексичних та граматичних знань студентів у англомовному професійно орієнтованому спілкуванні. Посібник також містить вправи, які сприяють розвитку вмінь аудіювання. Курс призначено для широкого кола фахівців, які бажають покращити знання англійської мови.

Publishing and Printing, професійна англійська мова, Digital Prepress, multimedia, printing technology, offset printing technology

Professional English in use. Publishing and Printing [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: І. І. Антоненко, І. П. Борковська, Н. В. Чіжова. – Електронні текстові дані (1 файл: 6,2 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 169 с. – Назва з екрана.