Ескіз недоступний

Автори

Посібник спрямовано на засвоєння основних характеристик продукції, що випускається металургійними комбінатами України, відповідність її Державним стандартам (ДСТУ). Також наведені порівняльні характеристики ДСТУ з відповідними стандартами передових зарубіжних країн. Посібник призначено для студентів спеціальності «Спеціальна металургія», що вивчають дисципліну «Споживчі властивості металургійної продукції».

Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету

доменні чавуни, переробний чавун, ливарний чавун, доменні феросплави, доменні шлаки, колошниковий газ, сірий чавун, ковкий чавун, високоміцний чавун, леговані чавуни, сталь, вуглецева сталь, сталь 40ХГТР, леговані сталі

Споживчі властивості металургійної продукції. Частина І: Споживчі властивості чавуну й сталі [Електронний ресурс] : посібник для студентів спеціальності «Спеціальна металургія» / НТУУ «КПІ» ; уклад. В. С. Богушевський. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,49 Мбайт). – Київ : НТУУ «КПІ», 2011. - Назва з екрана.