Теорія технічних систем в аспектах досліджень та технічної творчості

Вежа-Друк

У пропонованому підручнику наведено основні поняття технічної системи та технічного процесу з ієрархією опису, закономірностями розвитку та показниками якості. Розглянуті структура і параметри технічної системи, їх класифікація, властивості та методи оцінювання, а також закони побудови і розвитку технічних систем. У роботі приділено значну увагу питанням дослідження, проектування, моделювання, ефективного застосування, прогнозування розвитку та генетичного синтезу і передбачення характеристик технічних систем, які створюються за допомогою сучасних методів інженерної творчості, зокрема з використанням універсальних генетичних операторів. Розглянуто також питання аналізу та синтезу технічних систем з системних позицій. Теоретичні та практичні питання ілюстровано прикладами створення машин і механізмів різного призначення. Підручник призначений для здобувачів освіти машинобудівних спеціальностей, а також може стати у пригоді аспірантам, конструкторам і технологам, які займаються дослідженням, виробництвом та експлуатацією технічних систем різних видів. Автори присвячують випуск підручника відзначенню 125-ої річниці заснування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

параметри технічної системи, дослідження, проектування, передбачення характеристик, моделювання, ефективне застосування, прогнозування розвитку, генетичний синтез

Кузнецов, Ю. М. Теорія технічних систем в аспектах досліджень та технічної творчості [Електронний ресурс] : підруч. для здобувачів освіт. рівнів бакалавра, магістра та д-ра філософії за спец. 131 "Прикладна механіка" / Кузнецов Ю. М., Придальний Б. І. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського, Луцький національний технічний університет. - Електронні текстові дані (1 файл: Мбайт). - Луцьк : Вежа-Друк, 2023. - 284 с. - Назва з екрана.