Квадрокоптер для навчальних задач

Метою роботи є розробка мініквадрокоптеру для різних навчальних задач, яким можуть користуватися учні або студенти. Проведено аналіз різних літальних дронів, та обрано прототип для розробки міні квадрокоптера. Запропоновано конструкцію на базі двох мікроконтролерів nRF52832 та STM32F4, кожен з яких виконує відведені для нього функції. За допомогою Altium Designer створені файли технічного процесу. Результатом проведеної роботи є необхідна для виготовлення мініквадрокоптера конструкторська документація. Дипломна робота включає в себе пояснювальну записку обсягом 58 сторінок, 47 рисунків, 3 креслень, 25 посилань, 3 додатків.

квадрокоптер, дрон, БПЛА, Bluetooth, мікроконтролер

Залізняк, О. С. Квадрокоптер для навчальних задач : дипломна робота ... бакалавра : 172 Телекомунікації та радіотехніка / Залізняк Олександр Сергійович. – Київ, 2021. – 64 с.