Корекція психофізичного стану студентів засобами плавання

Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова

В статті розкрито особливості корекції психофізичного стану студентів засобами плавання. Визначено, що плавання є одним з найпоширеніших видів спорту серед студентів. Охарактеризовано вплив плавання не тільки на розвиток фізичних якостей, а й на покращення морфо функціональних та психічних показників людини.

плавання, студенти, психофізичний стан, корекція, swimming, students, psychophysical state, correction

Парахонько, В. М. Корекція психофізичного стану студентів засобами плавання / Парахонько В. М., Хіміч І. Ю. // Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Серія 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт). - Київ : Вид-во НПУ імені М. П. Драгоманова, 2021. - Випуск 1(129). - С. 80-83.

Зібрання