«Бердянський медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради

Методичний посібник побудовано на основі осмислення та узагальнення отриманого власного професійного досвіду психологічної допомоги людям у стані переживання горя. У ньому висвітлюються деякі важливі теоретичні аспекти переживання стадій горювання; розглядається практика надання самодопомоги близьким і рідним, а також особливості психологічної допомоги дітям, які втратили рідних. Посібник адресується як рідним і близьким невиліковних хворих, так і психологам, фахівцям інших «помічних» професій, представникам громадських і волонтерських організацій, усім, хто зайнятий у сфері психологічної та соціальної допомоги людям, які її потребують.

Сербова, О. В. Порадник для родичів і близьких невиліковних хворих «Заглянь у себе – черпни там силу!» [Електронний ресурс] : метод. посіб. / Сербова О. В., Саєнко С. В. ; «Бердянський медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради. - Електронні текстові дані (1 файл: 1,08 Мбайт). - Бердянськ, 2021. - 23 с. - Назва з екрана.