Надійність електротехнічних та мехатронних систем

Ескіз недоступний

Навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» укладачів доцента Городецького В.Г., ст. викл. Дубовика В.Г. Посібник містить основні поняття теорії надійності, математичний апарат теорії надійності, надійність електромеханічного обладнання в різних галузях. Наведено загальні положення щодо фізико-хімічних процесів руйнування матеріалів, фізичної природи відмов. Навчальний посібник спрямований на допомогу студентам також у питаннях методів розрахунку надійності систем керування, вимог до надійності електромеханічного обладнання та методів їх підвищення за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів».

надійність, методи розрахунку, reliability, calculation methods

Надійність електротехнічних та мехатронних систем [Електронний ресурс] : навч. посіб. для студентів, які навчаються за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», за освітньо-професійною програмою «Інжиніринг інтелектуальних електротехнічних та мехатронних комплексів» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: В. Г. Городецький, В. Г. Дубовик. - Електронні текстові дані (1 файл: 11.85 Мбайт). - Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023. - 128 с. - Назва з екрана.