Інформаційні системи бізнес аналітики. Комп’ютерний практикум

Навчальний посібник «Інформаційні системи бізнес аналітики. Комп'ютерний практикум» включає в собі як теоретичні аспекти тематик, які необхідні для опанування систем бізнес-аналітики та і методи та способи практичного застосування цих технологій. Посібник має на меті формування у студентів системних знань сучасних систем та технологій для всебічного аналізу даних, починаючи від її збору, до звітів та аналітики. Навчальний посібник містить комплекс комп’ютерних практикумів, що є практичними кейсами до відповідних задач та використовуємих в них технологіях, опануванню програмного забезпечення до поставлених задач та розвитку відповідних фахових компетенцій. Посібник призначено для студентів денної, інтегральної та заочної форми навчання рівня вищої освіти ступеня «магістр» і відповідає cсучасним ринковим вимогам підготовки фахівців за спеціальністю «Економічна аналітика».

інформаційні системи, BI системи, парсинг даних, збір даних, Pivot Table, Power Query, Power BІ

Інформаційні системи бізнес аналітики. Комп’ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за освітньою програмою «Економічна аналітика» спеціальності 051 Економіка / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. В. Стець. – Електронні текстові дані (1 файл: 8,42 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024. – 64 с. – Назва з екрана.