Термінознавство. Навчально-методичний комплекс дисципліни

Ескіз недоступний

2021-08

Навчально-методичне видання призначене допомогти здобувачам вищої освіти зі спеціальності 035 Філологія спеціалізації 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська організувати свою самостійну роботу із кредитного модуля «Термінознавство» та ознайомити зі змістовим розподілом тематики самостійної роботи студентів у межах семінарських занять. Навчально-методичне видання містить перелік питань для самоконтролю до кожного розділу, зразки практичних занять до всіх розділів кредитного модуля та зразки експрес-опитувань, орієнтовні питання до заліку та рейтингову систему контролю й оцінювання знань студентів з цього курсу.

термін, термінологія, професійна лексика, застаріла лексика, оказіоналізми, неологізми

Термінознавство. Навчально-методичний комплекс дисципліни [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 035 «Філологія», спеціалізації «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад. Ю. Г. Карачун. – Електронні текстові дані (1 файл: 128 Кбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 67 с. – Назва з екрана.