Макетування і верстка: Quark XPress: комп'ютерний практикум

Комп'ютерний практикум призначений для використання у навчальному процесі при вивченні курсу «Макетування і верстка». Видання містить збірку практичних завдань по роботі з текстом та графікою у текстовому редакторі Quark XPress які розроблені для набуття та засвоєння студентами таких умінь і навичок, як створювати макети та здійснювати верстання різних видів та різних типів складності друкованої продукції (газет, журналів, брошур, листівок тощо). У навчальному посібнику подаються практичні завдання до виконання комп'ютерних практикумів, завдання для самостійної роботи, контрольні питання до теми. Для студентів вищих навчальних закладів спеціальності 061 «Журналістика», а також усіх, хто цікавиться роботою у текстовому редакторі Quark XPress.

макетування і верстка, Quark XPress, комп'ютерний практикум

Головко, О. А. Макетування і верстка: Quark XPress: комп'ютерний практикум [Електронний ресурс] : навчальний посібник для студентів спеціальності 061 «Журналістика»», спеціалізації «Видавнича справа та редагування», «Реклама та зв’язки з громадськістю» / О. А. Головко, Р. Л. Тріщук ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові данні (1 файл: 2,18 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. – 49 с. – Назва з екрана.