Навчально-методичні матеріали (КЗЕФ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено підручники, навчальні посібники, практикуми, матеріали до курсів лекцій, програми дисциплін, авторами або укладачами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 14 з 14
    «Фізика твердого тіла»
    «Фізика твердого тіла»
    «Фізика»
    «Загальна фізика»
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017) Куліш, Володимир Вікторович
    Фізика. Електрика і магнетизм
    (НТУУ «КПІ», 2014) Братусь, Тетяна Іванівна; Пальцун, Сергій Володимирович; Самар, Ганна Володимирівна
    Физика. Электричество и магнетизм
    (НТУУ «КПИ», 2014) Братусь, Татьяна Ивановна; Пальцун, Сергей Владимирович; Самар, Анна Владимировна
    Фізика. Механіка: Розв'язання задач
    (2012) Фізико-математичний; Ковальов, Віктор Климентійович; Решетняк, Сергій Олександрович; Юрачківський, Павло Опанасович; НТУУ «КПІ»
    Навчальний посібник розроблений з метою полегшення засвоєння. Студентами практичної частини курсу загальної механіки. Надані стислі теоретичні відомості з курсу механіки, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів.
  • ДокументОбмежений
    Вибрані питання фізики: P-n перехід. Чорне випромінення. Електропровідність металів та напівпровідників. Ефект Холла
    (2012) Фізико-математичний; Захарченко, Роман Валерійович; Захарченко, Валерій Никанорович; Решетняк, Сергій Олександрович; НТУУ «КПІ»
    Фізика: Механіка
    (2012) Фізико-математичний; Цюпа, Андрій Митрофанович; Братусь, Тетяна Іванівна; Пальцун, Сергій Володимирович; НТУУ «КПІ»
    Методичні вказівки містять опис п’яти робіт лабораторного практикуму з механіки для типового комплекту лабораторних установок, виготовлених на підприємстві «ЕЛЬВРО» республіка Польща. Дане видання буде корисним для студентів технічних вузів під час виконання лабораторних робіт у механічному практикумі.
    Фізика: Молекулярна фізика
    Методичні вказівки містять опис чотирьох робіт лабораторного практикуму з молекулярної фізики і термодинаміки для типового комплекту лабораторних установок, спроектованих і виготовлених Дніпропетровським СКБ «Учприлад». В описах робіт подається мінімум інформації, без якого неможливі послідовний виклад методики експерименту і свідоме виконання лабораторної роботи. Дане видання буде корисним для студентів технічних вузів під час виконання лабораторних робіт у практикумі з молекулярної фізики і термодинаміки.
  • ДокументОбмежений
    (2012) Братусь, Тетяна Іванівна; Фізико-математичний факультет; НТУУ «КПІ»
    Мета цього видання - допомогти студентам в іх самостійній роботі при виконанні розрахункової роботи. Посібник містить приклади розв`язання основних типів задач, основні закони та формули, рекомендації загального підходу до розв`язання будь-якої задачі.
    Фізика: Електрика та магнетизм
    (2010) Фізико-математичний; Ковальов, Віктор Климентійович; Решетняк, Сергій Олександрович; Юрачківський, Павло Опанасович; НТУУ «КПІ»
    Надані основні теоретичні положення з електрики та магнетизму, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів. Розв’язування задач є важливим етапом у вивченні фізики, який допомагає краще усвідомити зміст фізичного явища, дає можливість навчитися знаходити оптимальний спосіб вирішення досить складних фізичних та технічних проблем, а також можливість оцінювати реальність кінцевого результату шляхом порівняння його з загально відомими характеристиками та величинами.
    Фізика: Електрика і магнетизм. Оптика. Атомна фізика
    (2010) Фізико-математичний; Красіко, Алла Микитівна; Лосицька, Людмила Георгіївна; Братусь, Тетяна Іванівна; НТУУ «КПІ»
    Методичні вказівки містять опис десяти лабораторних робіт з електрики, магнетизму, оптики, атомної фізики. В описах робіт наводяться всі теоретичні відомості, необхідні для повного ознайомлення слухачів з фізичними явищами, які розглядаються у роботах.
    Загальна фізика: Молекулярна фізика
    (2010) Ковальов, Віктор Климентійович; Решетняк, Сергій Олександрович; Юрачківський, Павло Опанасович; Фізико-математичний факультет; НТУУ «КПІ»
    Надані основні теоретичні положення молекулярної фізики, приклади розв’язання задач та завдання для самостійної роботи студентів