Навчально-методичні матеріали (КГАП)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено підручники, навчальні посібники, практикуми, матеріали до курсів лекцій, програми дисциплін, авторами або укладачами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 20 з 37
    Господарське процесуальне право
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021) Бевз, Світлана Іванівна
    Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до заліку з дисципліни «Господарське процесуальне право». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується господарське судочинство, та формуванні навичок, пов’язаних з юридичних супроводженням вирішення господарських спорів.
  • ДокументВідкритий доступ
    Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Навчально-методичний посібник
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018) Бевз, Світлана Іванівна
    Навчально-методичний посібник містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до заліку з дисципліни «Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності, та формуванні навичок, пов’язаних з юридичних супроводженням здійснення суб’єктами господарювання зовнішньоекономічної діяльності.
    Страхове право. Навчально-методичний посібник
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018) Бевз, Світлана Іванівна
    Навчально-методичний посібник містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до іспиту з дисципліни «Страхове право». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується правове регулювання страхових відносин, та формуванні навичок, пов’язаних з юридичних супроводженням здійснення страхової діяльності.
    Корпоративне право. Навчально-методичний посібник
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018) Бевз, Світлана Іванівна
    Навчально-методичний посібник містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до заліку з дисципліни «Корпоративне право». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується правове регулювання корпоративних відносин, та формуванні навичок, пов’язаних з юридичних супроводженням здійснення суб’єктами корпоративних правовідносин своїх корпоративних прав.
    Проблеми регулювання банкрутства. Навчально-методичний посібник
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018) Бевз, Світлана Іванівна
    Навчально-методичний посібник містить інформацію про мету і завдання навчальної дисципліни, зміст навчального матеріалу, перелік тем лекцій та їх плани, конспекти лекцій, плани практичних занять, завдання для самостійної роботи, індивідуальні завдання, питання для підготовки до заліку з дисципліни «Проблеми регулювання банкрутства». Видання має на меті ознайомити студента зі змістом і структурою навчальної дисципліни, допомогти студенту у вивченні та засвоєнні правових норм, на яких базується правове регулювання відносин неспроможності, та формуванні навичок щодо здійснення правової оцінки ситуацій, які виникають під час проваджень у справах про банкрутство, та їх юридичного супроводження.
  • ДокументВідкритий доступ
    Господарські договори. Силабус навчальної дисципліни для денної форми навчання
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020) Подоляк, Світлана Анатоліївна
    Господарське і цивільне право
    Господарське і цивільне право
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2018) Подоляк, Світлана Анатоліївна
    Робоча програма кредитного модуля «Господарське і цивільне право» для студентів за напрямом підготовки 281 «Публічне управління та адміністрування», першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, за денною формою навчання складена відповідно до програми навчальної дисципліни «Господарське і цивільне право».
  • ДокументВідкритий доступ
    Господарські договори. Комплекс навчально-методичного забезпечення дисципліни
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020) Подоляк, Світлана Анатоліївна
    Екологічне право