Монографії (ТПВ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • ДокументВідкритий доступ
    Комплексні технології обробки деталей поліграфічного обладнання
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Киричок, Петро Олексійович; Зигуля, Світлана Миколаївна; Бараускєне, Оксана Іванівна
    У монографії висвітлені теоретичні та практичні засади технологічного забезпечення якості та експлуатаційних властивостей циліндричних деталей поліграфічних машин. Описані класифікаційні ознаки методів поверхнево пластичного деформування та визначений взаємозвязок між процесом виготовлення деталей та параметрами якості поліграфічної продукції, а також встановлено аналітичні залежності між режимами обробки процесу вібраційного накатування і геометричними параметрами мікрорельєфу. У роботі було застовано модель впливу технологічних параметрів під час виготовлення деталей комплексною технологією на інтенсивність зношування, модель впливу якісних й експлуатаційних параметрів поверхні деталей на якість поліграфічної продукції при офсетному друці, модель напружено-деформованого стану поверхневого шару при зміцненні поверхні. На основі експериментальних досліджень якості поверхні було визначено параметри мікрогеометрії поверхні, її фізико-механічні властивості, геометричні розміри друкарскього циліндра після оздоблювально-зміцнюючою обробки. А також були проведені дослідження зносостійкості та корозійної стійкості циліндричних деталей поліграфічного обладнання. Для науковців, аспірантів, фахівців-практиків поліграфічної промисловості та студентів вищих навчальних закладів.