Монографії (КФ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • ДокументВідкритий доступ
    Професійне самовдосконалення соціальних працівників у ресурсних центрах
    (2017) Тимошенко, Н. Є.
    У монографії подано основні теоретичні засади з питань професійного самовдосконалення та його складових, подано шляхи та різноманітні форми професійного самовдосконалення соціального педагога, особистісно професійну характеристику фахівця; представлено технологію професійного самовдосконалення соціального педагога; охарактеризовано основні напрями діяльності ресурсних центрів щодо професійного самовдосконалення соціальних працівників та класифікацію ресурсних центрів; визначено організаційно-педагогічні умови професійного самовдосконалення соціальних працівників у ресурсних центрах. Призначений для соціальних педагогів, соціальних працівників, викладачів, практичних психологів у соціально-педагогічній діяльності, а також пропонується для навчальних закладів різних рівнів акредитації з метою професійної підготовки майбутніх фахівців.
  • ДокументВідкритий доступ
    Технологія: універсалізація та уніфікація соціального буття
    (Міленіум, 2019) Муратова, Ірина Анатоліївна
    У монографії представлено результати соціально-філософського дослідження і переосмислення технології на противагу її усталеному апаратно-технічному, операційно-інструментальному, інженерно-виробничому, науково-прикладному визначенню, яке досі домінує, незважаючи на визнання технологічних рушіїв сучасних метаморфоз соціального буття. Гранично-загальний рівень дослідження цілісного руху природи, суспільства і думки дає змогу виявити й розкрити той універсальний зв’язок, у якому стає досяжною єдність соціального і технологічного розвитку. Наголос робиться на тому, що інтелектуалізація, концентрація, централізація, універсалізація технології обертається у нинішньому суспільстві уніфікацією, що загострює проблему унікальності людини. Автор доходить висновку, що майбутнє суспільного поступу залежить від прийняття і виконання тих спільних рішень, які будуть прийняті сьогоднішніми поколіннями щодо соціальної доцільності технології. Для філософів і науковців, викладачів, студентів і аспірантів, а також широкого загалу читачів, які цікавляться проблемами єдності технологічного і людського розвитку.
  • ДокументВідкритий доступ
    Київський центр вищих навчальних закладів
    (НТУУ «КПІ», 2012) Тугай, Анатолій Михайлович; Девтерова, Тамара Ваганівна; Девтеров, Ілля Володимирович
    Соціалізація людини у кіберпросторі
    (НТУУ «КПІ», ВПІ ВПК «Політехніка», 2012) Девтеров, Ілля Володимирович
    Висвітлено проблеми соціалізації людини у кіберпросторі. Вміщено аналіз ролі та місця людини у віртуальному просторі, розглянуто інтернет-середовище як соціальну реальність. Віртуальність сучасного суспільства і соціально-філософський зміст суспільних трансформацій проаналізовано як важливу проблему сучасного суспільства. Розглянуто техніко-технологічні й соціальні виклики кіберпростору. Розкрито специфіку комунікативних дій та характеристику соціальних взаємодій мережі Інтернет. Для науковців, викладачів, студентської молоді, керівників вищої освіти, політиків, представників науково-технічної сфери, а також усіх тих, хто працює в умовах сучасних кіберкомунікацій.
  • ДокументВідкритий доступ
    Парадокс Гиббса с точки зрения математика
    (АТОПОЛ, 2010) Игнатович, Владимир Николаевич
    Введение в диалектико-материалистическое естествознание