Монографії (ПСОН)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • ДокументВідкритий доступ
    Структурний моніторинг вертикальних сталевих резервуарів
    (Центр учбової літератури, 2019) Бурау, Надія Іванівна; Лук'янченко, Ольга Олексіївна; Костіна, Олена Володимирівна; Цибульник, Сергій Олексійович
    У монографії наведено результати досліджень та розробки комплексної системи для структурного моніторингу вертикальних сталевих резервуарів з екологічно-небезпечними речовинами. Наведено результати моделювання резервуару як об'єкта в умовах експлуатаційних навантажень та при появі і розвитку пошкоджень, структурно-функціонального синтезу системи моніторингу, програмної реалізації блоків і підсистем, лабораторних випробувань макетного зразку системи. Книга призначена для фахівців у галузі моніторингу та діагностики складних просторових об'єктів, наукових працівників, докторантів, аспірантів та студентів старших курсів вищих навчальних закладів.
  • ДокументВідкритий доступ
    Гироскопы направления
    (2016) Бондарь, Павел Михайлович; Мелешко, Владислав Валентинович; Аврутов, Вадим Викторович