Монографії (ТЕ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено монографії, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • ДокументВідкритий доступ
    Підходи до аналізу енергетичних витрат будівель. Підходи до енергетичної сертифікації будівель
    (ВВП «Мрія-1», 2018-12-13) Білоус, Інна Юріївна; Дешко, Валерій Іванович; Шевченко, Олена Миколаївна; Шовкалюк, Марина Михайлівна
  • ДокументВідкритий доступ
    Ексергетичний аналіз систем створення теплового комфорту у будівлях
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019) Дешко, Валерій Іванович; Волощук, Володимир Анатолійович; Буяк, Надія Андріївна
    Монографія присвячена розвитку та застосуванню методів ексергетичного аналізу для систем створення теплового комфорту у будівлях, аналізу енергетичних процесів в системі «джерело теплоти – людина – огороджувальні конструкції будівлі». У роботі аналізуються та обираються методи, критерії та параметри оцінювання теплоенергетичних систем на основі ексергетичного підходу. Представлені сучасні тенденції техніко-технологічних рішень в сфері теплозабезпечення. Особлива увага приділяється моделям теплового комфорту людини. Проводиться поглиблений ексергетичний аналіз теплонасосної установки у складі системи теплопостачання будинку. Із використанням методології ексергоекономічного аналізу, на прикладі централізованого теплозабезпечення міського району проводиться вибір джерел теплозабезпечення. Дешком В.І. описано вступ, передмову,у першому розділі проаналізовано методи та критерії методології ексергтичного підходу, у другому – моделі теплового комфорту людини, проведено порівняння енергетичної та ексергетичної моделі теплового комфорту. Волощуком В.А. у першому розділі висвітлено особливості застосування методів ексергетичного аналізу систем теплопостачання будівель, охарактеризовано сучасні тенденції техніко-технологічних рішень в сфері теплозабезпечення, представлено соціотехнічні аспекти проблеми тепло та холодопостачання, розроблено четвертий, п’ятий та шостий розділи. Буяк Н.А. у першому розділі представлено особливості застосування методів ексергетичного аналізу СТ будівель, проаналізовано вимоги до енергоефективності та теплового комфорту у будівлях, розроблено алгоритм розрахунку комфортної температури повітря у приміщенні, проведено чисельний експеримент та отримано регресійні моделі у другому розділі а також створено третій розділ. Дана монографія призначена для наукових, педагогічних і інженерно-технічних працівників навчальних закладів; спеціалістів, що займаються енергозбереженням; для аспірантів і студентів старших курсів університетів відповідних спеціальностей.
  • ДокументВідкритий доступ
    Ефективність утилізації теплоти в системах вентиляції
    (НТУУ «КПІ», 2016) Дешко, Валерій Іванович; Суходуб, Ірина Олегівна
  • ДокументОбмежений
    Управління ефективністю енерговикористання об’єктів галузі освіти
    (НТУУ «КПІ», 2015) Білоус, І. Ю.; Дешко, В. І.; Сплавська, В. О.; Суходуб, І. О.; Шевченко, О. М.; Шовкалюк, М. М.