Довідкові матеріали (АЕМК)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено словники, довідники тощо, авторами яких є науково-педагогічні працівники кафедри.

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • ДокументВідкритий доступ
    Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту. 25 років становлення та розвитку
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022) Денисюк, Сергій Петрович; Ган, Анатолій Леонідович; Данілін, Олександр Валерійович; Ткаченко, Вадим Владиславович; Бєлоха, Галина Сергіївна; Бойченко, Сергій Валерійович; Вовк, Оксана Олексіївна; Дерев’янко, Денис Григорович; Левченко, Олег Григорович; Дешко, Валерій Іванович; Шевчук, Степан Прокопович; Шовкалюк, Марина Михайлівна; Зайченко, Стефан Володимирович; Чернецька, Юлія Валентинівна; Городецький, Віктор Георгійович; Демчук, Гліб Вкторович; Сергієнко, Микола Іванович; Лістовщик, Леонід Костянтинович; Калінчик, Василь Прокопович; Романенко, Тетяна Олександрівна; Сліденко, Віктор Михайлович; Студенець, Віктор Петрович; Черкашина, Галина Ігорівна; Шкільнюк, Ірина Олександрівна; Вапнічна, Вікторія Вікторівна; Горобець, Андрій Миколайович; Шульга, Юрій Іванович; Сачков, Леонід Семенович; Пушкін, Володимир Павлович
    У науково-інформаційному виданні викладено загальні відомості про Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Узагальнено основні результати 25-річної діяльності та головні етапи становлення та розвитку інституту. Висвітлено історію, сьогодення та перспективи діяльності кафедр, діяльність центрів та лабораторій інституту. Відображено внесок колективу співробітників та студентів, його керівників у розвиток інституту, у справу підготовки висококваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрів. Наведено відомості про наукові здобутки інституту та його кафедр, становлення та розвиток його наукових шкіл, основних наукових напрямів, міжнародної та інноваційної діяльності, студентського життя тощо. Науково-інформаційне видання адресоване широкому колу науковців, педагогів, стейкхолдерів, студентів, усіх, хто цікавиться історією розвитку енерго- та ресурсозберігаючої галузі науки і вищої технічної освіти України.