У науково-інформаційному виданні викладено загальні відомості про Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського. Узагальнено основні результати 25-річної діяльності та головні етапи становлення та розвитку інституту. Висвітлено історію, сьогодення та перспективи діяльності кафедр, діяльність центрів та лабораторій інституту. Відображено внесок колективу співробітників та студентів, його керівників у розвиток інституту, у справу підготовки висококваліфікованих інженерних та науково-педагогічних кадрів. Наведено відомості про наукові здобутки інституту та його кафедр, становлення та розвиток його наукових шкіл, основних наукових напрямів, міжнародної та інноваційної діяльності, студентського життя тощо. Науково-інформаційне видання адресоване широкому колу науковців, педагогів, стейкхолдерів, студентів, усіх, хто цікавиться історією розвитку енерго- та ресурсозберігаючої галузі науки і вищої технічної освіти України.

Інститут енергозбереження та енергоменеджменту, Educational and Scientific Institute of Energy Saving and Energy Management

Навчально-науковий інститут енергозбереження та енергоменеджменту. 25 років становлення та розвитку [Електронний ресурс] : науково-інформаційне видання / С. П. Денисюк, А. Л. Ган, О. В. Данілін та ін. ; КПІ ім. Ігоря Сікорського. – Електронні текстові дані (1 файл: 21.28 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2022. – 419 с. – Назва з екрана.