Матеріали конференцій, семінарів і т.п. (ІПІ)

Постійне посилання зібрання

У зібранні розміщено матеріали, опубліковані у збірниках, що видані за результатами конференцій, семінарів, конгресів, круглих столів тощо.

Зараз показуємо 1 - 14 з 14
  • ДокументВідкритий доступ
    Моделі для диференціальної діагностики еритематозно-сквамозних захворювань
    (2023) Печковський, Олександр Костянтинович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Диференціальна діагностика еритематозно-сквамозних захворювань є справжньою проблемою дерматології. Адже одна клінічна чи гістопатологічна ознака може свідчити про різні захворювання, тоді як одне захворювання може проявлятися цілою низкою ознак. Тому так важливо мати можливість аналізу сукупностей ознак для пришвидшення і полегшення визначення захворювань.
  • ДокументВідкритий доступ
    Моделі для аналізу відгуків пасажирів авіакомпаній
    (2023) Сідак, Кирило Ігорович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Авіакомпанії постійно звертають увагу на задоволеність своїх пасажирів, оскільки це є важливим фактором для їх успіху і конкурентоспроможності на ринку. У зв’язку з тим, що зараз їх кількість постійно збільшується, то цей фактор є особливо важливим. Таким чином, важливо виявити закономірності між оцінками пасажирів різних послуг авіакомпанії, їхнім віком й іншими аспектами рейсу та задоволеністю пасажирів. Статистика задоволеності пасажирів може варіюватися в залежності від авіакомпанії та національності пасажирів, тому це завдання є досить складним та вимагає обробки та аналізу великої кількості даних, проте певну загальну тенденцію можна буде виявити й на даних однієї авіакомпанії, адже основні аспекти, які впливають рівень задоволеності пасажира, в цих даних наявні.
    Прогнозування успішності стартапу
    (2023) Бутов, Даниїл Романович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    В сучасному світі стартапи є популярним варіантом початку свого бізнесу. Протягом останніх років ми спостерігаємо все більшу кількість нових підприємств, які запускаються з метою впровадження інноваційних ідей та розвитку нових продуктів і послуг. Цей тренд призводить до збільшення конкуренції на ринку стартапів. Запуск стартапу є складним та витратним процесом. Тому створення моделі для прогнозування успішності допомагає зрозуміти, які стартапи мають найбільший потенціал успіху. Це дозволяє інвесторам та підприємцям раціонально розподіляти свої ресурси, інвестувати у проекти з високими шансами на успіх та уникати неперспективних ідей. В результаті, це допомагає економити час, гроші та зусилля.
  • ДокументВідкритий доступ
    Методи машинного навчання в задачі класифікації зірок за їх спостережуваними параметрами
    (2023) Химич, Артем Михайлович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Класифікація зірок за їх спостережуваними параметрами є однією з головних задач астрономії. Вона дозволяє науковцям вивчати історію формування та еволюції галактик, встановлювати закономірності розподілу матерії у космосі, та передбачення подальшого розвитку всесвіту. На сьогоднішній день, завдяки сучасним астрономічним обсерваторіям та космічним місіям, людство може спостерігати мільярди зірок.
    Аналіз оцінок ЗНО/НМТ вступників у КПІ
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2023) Борисик, Владислав Тарасович; Буяло, Дмитро Олександрович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та національний мультипредметний тест (НМТ) є механізмами, розробленими для об'єктивної оцінки знань та навичок абітурієнтів. Ці оцінки використовуються в процесі прийому до українських університетів, зокрема у Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та мають значний вплив на вступну кампанію. Аналіз оцінок ЗНО та НМТ дозволяє спрогнозувати, на який факультет піде абітурієнт. Дослідження показників оцінок може визначити вірогідність проходження абітурієнта по першому пріоритету. Такий аналіз допомагає встановити залежності між оцінками ЗНО та НМТ та вибором факультету, а також прогнозувати можливість вступити в КПІ по першому пріоритету.
  • ДокументВідкритий доступ
    Моделі для формування ринкової вартості нерухомості
    (XIII Міжнародна науково-практична конференція «Scientific research in XXI century», 2022) Кончинський, Владислав Володимирович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Розглянуто проблему якісної та швидкої оцінки нерухомості. Запропоновано використати моделі та технології машинного навчання для створення сервісу з оцінки нерухомості за введеними характеристиками. Для оцінки ефективності запропонованої моделі використано дані про вже укладені угоди.
  • ДокументВідкритий доступ
    Програмне забезпечення для фітнесу та спорту
    (2023) Щербаков, Антон Олександрович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
    Однією з головних проблем розробки програмного забезпечення для розумних годинників є відсутність широких можливостей для монетизації. Це призвело до відсутності інтересу великих компаній та команд до такого виду програмного забезпечення. Також проблемами є невеликий розмір екрану та обмежена обчислювальна потужність, порівняно з настільними або мобільними пристроями. Це означає, що розробники повинні оптимізувати як користувацький інтерфейс, так і алгоритми свого програмного продукту для підвищення швидкодії застосунку. Іншою проблемою є різноманітність ринку розумних годинників, де різні пристрої працюють на різних операційних системах і мають різні апаратні характеристики. Доводиться враховувати особливості та обмеження кожного пристрою та платформи та переконатися, що програми оптимізовані для кожного з них, або зосередитись на створенні своїх програмних продуктів тільки для обмеженого ряду пристроїв.
  • ДокументВідкритий доступ
    Система автоматичного вилучення та консолідації даних із цифрового зображення
    (Barca Academy Publishing, 2020) Корзун, Ілля Михайлович; Ліхоузова, Тетяна Анатоліївна
  • ДокументВідкритий доступ