Skip navigation

Вісник НТУУ «КПІ». Політологія. Соціологія. Право: збірник наукових праць, № 1 (21) : [20] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Свідок у кримінальному процесі ФРНЛушпієнко, В. М.; Lushpiyenko, V. M.
2014Проблеми кримінальної відповідальності за умисне вбивство з мотивів співчуття до потерпілогоДавидович, І. І.; Кіпран, Ю. О.; Davidovich, І. І.; Kipran, Y. O.
2014Зміст повноважень державних інспекторів праці УкраїниДараганова, Н. В.; Daraganova, N. V.
2014Нормативно-правові гарантії суддів судів загальної юрисдикції за Конституцією УкраїниЄгорова, В. С.; Iegorova, V. S.
2014Особливості правового регулювання в країнах релігійного праваЧепульченко, Т. О.; Chepulchenko, T. O.
2014Поняття адміністративного нагляду в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхомБорець, М. В.; Borets, M. V.
2014Поняття, сутність державного регулювання та нагляду в сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризмуКачура, О. А.; Kachura, O. A.
2014Правове регулювання державного внутрішнього контролю в системі МВС УкраїниБорець, Л. В.; Borets, L. V.
2014Набуття повноважень органами законодавчої та виконавчої владиГолосніченко, Д. І.; Golosnichenko, D. I.
2014Організація зворотного зв’язку в управлінні державною власністю на основі стандартизації обліку і контролюКравчук, О. О.; Kravchuk, O. O.
2014До проблеми запровадження в Україні кримінального проступку та відмежування його від адміністративного правопорушенняГолосніченко, І. П.; Holosnichenko, I. P.
2014Проблеми і перспективи електоральної соціології в УкраїніМельниченко, А. А.; Акімова, О. А.; Melnichenko, A.; Akimova, O.
2014«Я б хтіла, аби мої діти не знали, що таке циганська жизнь»: становище ромських громад в українському суспільствіМарценюк, Тамара Олегівна; Martsenyuk, T. O.
2014Основні теоретико-методологічні підходи до вивчення протестної діяльності в зарубіжній соціологіїКупрєєва, Ю. О.; Kuprieieva, I.
2014The national state, modernization and globalizations: The Case of South Korea's Transformation in the 1960s to early 1980sWeston, C.; Вестон, Кріс
2014Рівень та специфіка релігійності європейських суспільств: чи все ще має шанси на справдження теорія секуляризації?Богданова, О. В.; Bogdanova, O.
2014Структурування парламентської опозиції та особливості її функціонування в період 2010-2013 рр.Цимбал, Д. І.; Tsymbal, D. I.
2014Політичний перфоманс як постмодерна форма соціального протестуХома, Н. М.; Khoma, N. M.
2014Сучасний погляд на політику Дж. Ф. Кеннеді у контексті протистояння з СРСР (1962 р.)Красножон, В. Р.; Krasnozhon, V. R.
2014Форми і функції стратегії стримування та залучення Китаю в зовнішній політиці СШАВишневська, І. Г.; Vyshnevska, I. G.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 20