Бакалаврські роботи (КМ)

Постійне посилання зібрання

Переглянути

Нові надходження

Зараз показуємо 1 - 20 з 97
  • ДокументВідкритий доступ
    Оптимізація складської логістики виробничого підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Мусатов, Олег Сергійович; Шкробот, Маріна Володимирівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему: «Оптимізація складської логістики виробничого підприємства» містить 81 сторінку, 24 таблиці, 7 рисунків, 6 формул, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 56 найменувань. Метою роботи є аналіз, обґрунтування та розроблення рекомендації з оптимізації складської логістики виробничого підприємства. Об’єкт дослідження – процес оптимізації складської логістики підприємства ТОВ «Екосистеми Груп». Предмет дослідження – є сукупність теоретичних, науково-методичних та прикладних положень, спрямованих на оптимізацію складської логістики підприємства. База дослідження – підприємство ТОВ «Екосистеми Груп». Методи дослідження. Добір, відбір та використання методів дослідження відповідно до теми бакалаврської роботи відповідали поставленій меті та завдання, серед яких були застосовані наступні інструменти: емпіричний метод, метод порівняння, балансовий метод та функціонально вартісний аналіз. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження розроблено проект з оптимізації складського господарства який передбачає удосконалення управління логістичними процесами на підприємстві. Економічний ефект від впровадження запропонованих заходів полягає в отриманні додаткового прибутку в розмірі 562тис. грн. завдяки створенню власного складу, та 17 тис грн. на рік від впровадження посади завідуючого складським господарством. Обґрунтовані у роботі рекомендації щодо оптимізації складської логістики, зокрема впровадження автоматизованої системи управління складом та вдосконалення організаційної структури відкривають нові можливості у вигляді зменшення рівня витрат та підвищення рівня логістичного обслуговування. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть бути використані підприємствами, зокрема ТОВ «Екосистеми Груп», для обґрунтування напрямів розвитку підприємства в умовах вітчизняної економіки та активізації процесів розширення виробництва і впровадження інноваційних технологій в діяльність логістичної служби підприємства, що дозволить реалізувати логістичну стратегію, а, отже, отримати необхідний набір конкурентних переваг і досягти планових економічних показників роботи. Результати впровадження досліджень. Керівництвом підприємства було визнано можливість використання запропонованих способів оптимізації логістичної діяльності підприємства.
  • ДокументВідкритий доступ
    Удосконалення логістичної діяльності авіатранспортного підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Стародуб, Ірина Олександрівна; Голюк, Вікторія Ярославівна
    Дипломна робота на тему: «Удосконалення логістичної діяльності авіатранспортного підприємства» містить 132 сторінок, 47 таблиць, 12 рисунків, 2 додатки. Перелік посилань нараховує 28 найменувань. Метою роботи є дослідження напрямів удосконалення та розробка заходів для оптимізації логістичної діяльності авіатранспортного підприємства. Об'єктом дослідження є логістична діяльність логістична діяльність ТОВ «Мастер-Авіа». Предметом дослідження є напрями та заходи щодо удосконалення логістичної діяльності ТОВ «Мастер-Авіа». Методи дослідження. Теоретико-методологічною основою роботи є фундаментальні положення економічної теорії, праці вітчизняних і зарубіжних науковців щодо дослідження формування і розвитку міжнародних транспортних, і особливо авіаційних мереж. Основні наукові результати одержано з використанням комплексу загальнонаукових і спеціальних методів дослідження, а саме: системного аналізу, методів теоретичного узагальнення, індукції і дедукції, методів фінансового та економіко-статистичного аналізу. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження, запропоновано проєкт відслідковування пасажирського багажу та вантажів на складі за допомогою інноваційної системи RFID. Впровадження даного проекту об’єднає планування, регулювання, облік та підтримку бізнес-процесів в організовану систему на підприємстві, яка буде націлена на мінімізацію логістичних ризиків на авіатранспортному підприємстві. Економічний ефект від впровадження полягає у збільшенні фінансових надходжень. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Рекомендації, вказані у роботі, можуть бути використані вітчизняними перевізниками, які часто стикаються з проблемою втрати чи пошкодження багажу. Результати впровадження досліджень. Розроблені в дипломній роботі пропозиції були представлені на розгляд керівному складу ТОВ «Мастер-Авіа», яким було визнано можливість їх практичного застосування.
  • ДокументВідкритий доступ
    Розробка та впровадження системи рециклінгу на підприємстві
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Тригуб, Олександра; Артеменко, Ліна Петрівна
    Дипломна робота на тему: «Розробка та впровадження системи рециклінгу на підприємстві» містить 83 сторінки, 20 таблиць, 17 рисунків. Перелік посилань нараховує 31 найменування. Метою дипломної роботи є дослідження зворотних логістичних потоків, а також розробка проекту впровадження системи рециклінгу. Об’єктом дослідження є господарська діяльність підприємства. Предметом дослідження є зворотні логістичні потоки підприємства. Методи дослідження: системний підхід, фінансово-економічний та статистичний аналізи, групування та класифікації, графічний. Результати роботи: За результатами проведеного дослідження розроблено проект впровадження системи зворотних логістичних потоків або ж рециклінгу у ТОВ "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА", який передбачає передачу відходів паперу та склотари до підприємства переробки вторинної сировини, а також передачу кісток від ребер до притулків для тварин. Запропонована система дасть змогу підприємству не лише отримувати дохід від реалізації вторинної сировини, а і підвищить його конкурентоспроможність на ринку за рахунок соціального аспекту проекту. Рекомендації щодо використання результатів роботи: Результати дослідження можуть бути використані закладами громадського харчування для свідомого поводження із відходами та покращення логістичних процесів діяльності. Результати впроваджених досліджень: Керівництвом ТОВ "ЛЬВІВСЬКА АМБАСАДА" було визнано можливість використання запропонованого проекту для вдосконалення логістичних процесів та підвищення конкурентоспроможності закладу.
  • ДокументВідкритий доступ
    Організаційно-економічне забезпечення підвищення інноваційної активності підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Дмитрієнко, Андрій Олександрович; Бояринова, Катерина Олександрівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Організаційно-економічне забезпечення підвищення інноваційної активності підприємства» містить 105 сторінок, 37 таблиць, 9 рисунків, 26 формул, 6 додатків. Перелік посилань нараховує 48 найменувань. Метою роботи є аналіз, обґрунтування та розроблення рекомендацій з удосконалення організаційно-економічного забезпечення підвищення інноваційної активності підприємства. Об’єктом дослідження є інноваційна активність підприємства. Предметом дослідження є теоретичні положення та практичні рекомендацій щодо організаційно-економічного забезпечення підвищення інноваційної активності підприємства. База дослідження – Приватне акціонерне товариство «Київська кондитерська фабрика «Рошен». Методи дослідження. У процесі виконання дипломної роботи була використана сукупність загальнонаукових та спеціальних методів: аналіз і синтез, історичний та логічний підходи – для вивчення теоретичних основ сутності поняття «інновації», «інноваційна активність»; структурно-логічний та економічний аналіз – для дослідження організаційно-економічного забезпечення інноваційної активності; абстрактно-логічний, прогнозування – для розроблення проекту розширення організаційно-економічного забезпечення інноваційної активності підприємства. За результатами проведеного дослідження був розроблений проект з розширення організаційно-економічного забезпечення інноваційної активності підприємства на засадах впровадження продуктів з новою рецептурою: нових видів какаовмісних вафельних цукерок. З позиції організації – це дозволяє активізувати лабораторні дослідження, залучити нових працівників, з позиції економічного забезпечення – інвестувати у розробку та виробництво нового продукту, включно з закупівлею нового обладнання. Вжиті заходи дозволять підприємству підвищити організаційно-економічне забезпечення інноваційної активності та зберегти тенденцію нарощування обсягів виробництва продукції і її реалізації. Економічний ефект від впровадження даного проекту полягає підвищенні показників інноваційної активності підприємства і збільшення чистого прибутку на 13,7%. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть використані підприємствами, зокрема ПрАТ «Київської кондитерської фабрики «Рошен» для формування напрямів підвищення інноваційної активності та її організаційно-економічного забезпечення.
  • ДокументВідкритий доступ
    Формування системи управління знаннями інноваційно орієнтованого підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Добровінська, Яна; Ситник, Наталія Іванівна
    Дипломна робота на тему: «Формування системи управління знаннями інноваційно орієнтованого підприємства» містить 103 сторінки, 19 таблиць, 26 рисунків. Перелік посилань нараховує 35 найменувань. Метою роботи є аналіз системи управління знаннями підприємства та розробка проєкту з вдосконалення системи управління знань, для посилення лідируючих позиції компанії на ринку. Об’єктом дослідження є система управління знаннями на підприємстві. Предметом дослідження є заходи з формування ефективної системи управління знаннями. Методи дослідження: метод узагальнення, статистичного та економічного аналізу, метод управлінської діагностики, метод спостереження та опитування, метод експертної оцінки. Результати роботи. згідно з результатами проведеного дослідження, було розроблено систему навчання для співробітників. Запропоновані заходи забезпечують підприємству формування сприятливого клімату до навчання, скорочення витрат на залучення зовнішніх менторів та підвищення фінансових показників результатів діяльності підприємства. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Отримані результати доцільно використовувати в організаціях, що поєднують стратегії кодифікації та персоналізації при формуванні систем управління знаннями. Результати впровадження досліджень. Проєкт, описаний у дипломній роботі, було розглянуто керівництвом компанії ТОВ «Інтеграційна компанія». Запропоновані програми розвитку персоналу впроваджено в практичній діяльності організації.
  • ДокументВідкритий доступ
    Забезпечення розвитку інтелектуального капіталу підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Матвієнко, Анна Олександрівна; Ситник, Наталія Іванівна
    Дипломна робота на тему: «Забезпечення розвитку інтелектуального капіталу підприємства» містить 107 сторінок, 36 таблиць, 11 рисунків. Перелік посилань нараховує 47 найменувань. Метою роботи є роботи є аналіз, обґрунтування та розроблення практичних рекомендацій з удосконалення забезпечення розвитку інтелектуального капіталу підприємства. Об’єктом дослідження є інтелектуальний капітал підприємства ТОВ «Вчасно Сервіс». Предметом дослідження є практичні положення та управлінські рішення щодо забезпечення розвитку інтелектуального капіталу підприємства ТОВ «Вчасно Сервіс». Методи дослідження: метод логічних узагальнень, абстрактно-логічний метод, методи групування та причинно-наслідкового аналізу. Результати роботи. згідно з результатами проведеного дослідження, було розроблено базу даних для управління знаннями. Запропоновані заходи забезпечують підприємству формування сприятливого клімату обміну ідеями для поліпшення рівня мотивації, скорочення витрат на залучення зовнішніх менторів та підвищення фінансових показників результатів діяльності підприємства. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Отримані результати доцільно використовувати в організаціях, що прямують до розвитку внутрішнього структурного та людського капіталу. Результати впровадження досліджень. Проєкт, описаний у дипломній роботі, було розглянуто керівництвом компанії ТОВ «Вчасно Сервіс». Запропоновані в дипломі заходи розвитку інтелектуального капіталу впроваджено в практичній діяльності організації.
  • ДокументВідкритий доступ
    Підвищення ефективності логістичної діяльності підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Верук, Максим; Артеменко, Ліна Петрівна
    Дипломна робота на тему: «Підвищення ефективності логістичної діяльності підприємства» містить 100 сторінок, 24 таблиці, 15 рисунків, 6 додатків. Перелік посилань нараховує 57 найменувань. Метою даної дипломної роботи є розробка комплексу рекомендацій щодо підвищення рівня ефективності логістичної діяльності задля вдосконалення господарської діяльності підприємства. Об’єктом дослідження являється процес логістичної діяльності підприємства сфери послуг. Предмет дослідження – розробка комплексу рекомендацій ефективності логістичної діяльності ПрАТ «Київспецтранс». В роботі для досягнення поставленої мети були використані наступні методи дослідження: методи теорії пізнання (аналіз, синтез, систематизації та узагальнення) – для дослідження сутності фундаментальних понять дослідження; методи загального аналізу (методи порівняння і групування, графічні методи, методи комплексної оцінки, методи факторного аналізу) – з метою аналітичного дослідження ступеня раціональності мобілізації та використання ресурсів страхових компаній; методи прогнозування – для формування комплексу заходів прогнозування. Результати дослідження можуть бути використані вітчизняними підприємствами сервісного обслуговування збору та транспортування спецвідходів та їх захоронення для підвищення ефективності логістичної діяльності в сучасних умовах, зокрема ПрАТ «Київспецтранс», для зростання ефективності логістичної діяльності підприємства та отримання конкурентних переваг.
  • ДокументВідкритий доступ
    Шляхи оптимізації транспортної логістики
    (2020-06) Шкабура, Вікторія; Мохонько, Ганна Анатоліївна
    Дипломна робота на тему: «Шляхи оптимізації транспортної логістики» містить 92 сторінки, 31 таблицю, 25 рисунків, 2 додатки. Перелік посилань нараховує 31 найменування. Метою дипломної роботи є розгляд теоретичних положень та обгрутування практичних рекомендацій щодо оптимізації транспортної логістки підприємств. Об’єктом дослідження є оптимізація транспортної логістики на підприємстві. Предмет дослідження – теоретичні засади та практичні положення щодо шляхів оптимізації транспортної логістики підприємств. Методи дослідження. У роботі застосовувалися такі методи досліджень як статистичний аналіз, порівняльний та графічний аналіз, систематизації та узагальнення, статистичні методи дослідження числових даних: вертикальний (структура показників) та горизонтальний (динаміка показників) аналіз – при розрахунку показників діяльності підприємства, метод економічного аналізу – для дослідження зміни економічних показників підприємства, метод дисконтування – для визначення ефективності запропонованого проекту, методи узагальнення, класифікації та типології, метод критичного шляху (СРМ); діаграма Ганта, CPM аналіз; карта ризиків. Результати роботи. Було запропоновано впровадження проекту оптимізації транспортної логістики за допомогою датчиків та трекерів. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть бути використані вітчизняними логістичними підприємствами для оптимізації транспортної логістики, зокрема ТОВ «Заммлер». Результати впровадження досліджень. Розроблені в дипломній роботі пропозиції були представлені на розгляд керівному ТОВ «Заммлер», де було визнано можливість їх практичного застосування.
  • ДокументВідкритий доступ
    Логістична підтримка реалізації проектів підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Шрамко, Назар; Пічугіна, Марина Анатоліївна
    Дипломна робота першого рівня вищої освіти «бакалавр» на тему «Логістична підтримка реалізації проектів підприємства» містить 94 сторінки, 21 таблицю, 26 рисунків, 3 формули. Перелік посилань нараховує 39 найменувань. Метою дослідження є дослідження ключових аспектів логістичної підтримки проектів в практичній діяльності підприємства та розроблення пропозицій та рекомендацій з метою підвищення ефективності як процесу логістичного забезпечення, так і діяльності компанії в цілому. Об'єктом дослідження являється процес логістичної підтримки проектів ТОВ «Праміс». Предметом дослідження є розробка комплексу рекомендацій щодо вдосконалення існуючої системи логістичної підтримки проектів ТОВ «Праміс». Методи дослідження. У роботі для досягнення поставленої мети було використано такі методи дослідження: статистичний аналіз показників дозволив нам визначити ключових клієнтів компанії, на покращенні співпраці з якими потрібно зосередити подальші зусилля; графічний метод надав можливість наочного представлення отриманої інформації. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження було надано пропозиції щодо вдосконалення логістичної підтримки реалізації проектів ТОВ «Праміс». Зокрема, нами рекомендовано передачу складської діяльності підприємства логістичному провайдеру задля економії коштів та часу. Також, запропоновано використання сервісу «Мурашина логістика» під час вибору постачальників обладнання та інструментів для проектів підприємства. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати даного дослідження можуть бути імплементовані вітчизняними підприємствами, що займаються встановленням автоматизованих систем управління підприємствами для підвищення ефективності логістичної підтримки реалізації проектів, над якими вони ведуть роботу. Результати дослідження. В результаті проведеного дослідження було надано ряд пропозицій щодо вдосконалення існуючої системи логістичної підтримки проектів ТОВ «Праміс» та загального підвищення організаційно-економічних показників діяльності підприємства.
  • ДокументВідкритий доступ
    Організація постачання матеріальних ресурсів на підприємстві
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Мацишина, Олександра Вікторівна; Нагорна, Інна Іванівна
    Дипломна робота на тему: «Організація постачання матеріальних ресурсів на підприємстві» містить 90 сторінок, 18 таблиць, 12 рисунків, 6 формул, 1 додаток. Перелік посилань нараховує 33 найменування. Метою роботи є розгляд теоретичних положень та обґрунтування практичних рекомендацій, щодо удосконалення організації постачання матеріальних ресурсів на підприємстві. Об’єктом дослідження є процес організації постачання матеріальних ресурсів на молокопереробні підприємства України. Предметом дослідження теоретичні засади та практичні положення щодо організації постачання матеріальних ресурсів на ТДВ «Яготинський маслозавод», яке займає провідні позиції на ринку молочної продукції України. База дослідження – ТДВ «Яготинський маслозавод». Методи дослідження. У процесі виконання дипломної роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти було застосовано сукупність загальних та спеціальних методів дослідження: фінансово-економічний аналіз (для надання організаційно-економічної характеристики підприємства); методи та засоби статистичного, економічного та логістичного аналізу (для дослідження організації постачання матеріальних ресурсів на підприємство); метод графічної інтерпретації (для наочного представлення результатів дослідження); методи експертних оцінок та системного аналізу (для пошуку шляхів удосконалення організації постачання матеріальних ресурсів на підприємство та економічного обґрунтування доцільності реалізації запропонованих заходів). Теоретичною основою дослідження стали наукові розробки провідних вітчизняних та зарубіжних спеціалістів даного напрямку. Під час виконання роботи було дотримано принципів системності та розвитку. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження було розроблено проєкт підвищення ефективності організації постачання матеріальних ресурсів на підприємстві, який передбачає автоматизацію процесу організації постачання матеріальних ресурсів. Економічний ефект від провадження запропонованих заходів полягає у економії витрат на сировину та транспортно-заготівельну діяльність у розмірі 243 199 тис. грн. Результатами для управлінської системи є оптимізація процесу організації постачання матеріальних ресурсів на основі корпоративної інформаційної системи планування ресурсі підприємства ERP. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати проведеного дослідження нададуть змогу вітчизняним промисловим підприємствам використати на практиці запропоновані підходи до підвищення ефективності процесу постачання матеріальних ресурсів, зокрема ТДВ «Яготинський маслозавод», для впровадження системи ERP для автоматизації процесу організації постачання матеріальних ресурсів. Результати впровадження досліджень. Результати дослідження опубліковано в таких наукових працях: 1. Мацишина О. В., Нагорна І. І. Організація постачання матеріальних ресурсів на підприємство / «Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи»: зб. тез доп. І міжнар. наук.-практ. конф., 23 квітня 2020 р. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во «Політехніка», 2018. С. 220-221
  • ДокументВідкритий доступ
    Забезпечення розвитку підприємства на основі реалізації інноваційно-інвестиційних проектів
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Кучма, Олена Юріївна; Гук, Ольга Володимирівна
    Дипломна робота на тему: «Забезпечення розвитку підприємства на основі реалізації інноваційно-інвестиційних проектів» містить 107 сторінок, 32 таблиці, 13 рисунків, 1 додаток. Перелік посилань нараховує 37 найменувань. Метою роботи є розгляд теоретичних положень та розроблення практичних рекомендацій щодо забезпечення розвитку підприємства шляхом впровадження інноваційно-інвестиційних проектів. Об’єктом дослідження є процес впровадження інноваційно-інвестиційних проектів на підприємстві. Предметом дослідження є теоретичні аспекти та практичні положення щодо забезпечення розвитку підприємства на основі реалізації інноваційно-інвестиційних проектів База дослідження - державне підприємство «НАЕК «Енергоатом». Методи дослідження. Під час написання роботи було використано такі методи досліджень як: статистичний аналіз, порівняльний аналіз, графічний аналіз, систематизація та узагальнення, метод економічного аналізу, PESTEL-аналіз, SWOT-аналіз, метод п’яти сил Портера та метод оцінки інноваційної активності. Результатом роботи є розроблення рекомендацій щодо мінімізації факторів негативного впливу на діяльність компанії та впровадження інноваційно-інвестиційних проектів, а також рекомендації щодо впровадження проекту «Добудови енергоблоку №3 Хмельницької АЕС». Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати роботи можуть бути застосовані компанією, задля розгляду можливості добудови енергоблоку №3 Хмельницької АЕС окремо, від комплексної добудови енергоблоків №3 та №4.
  • ДокументВідкритий доступ
    Впровадження технологічної інновації в діяльність підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Чоні, Ілля Володимирович; Гук, Ольга Володимирівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Впровадження технологічної інновації в діяльність підприємства» містить 97 сторінок, 24 таблиці, 25 рисунків, 2 додатки. Перелік посилань нараховує 35 найменування. Метою роботи є дослідження передумов та можливостей проєкту по впровадженню технологічної інновації на підприємстві. Об’єктом дослідження є інноваційна діяльність підприємства і шляхи її покращення за рахунок впровадження технологічної інновації. Предметом дослідження є розробка проєкту щодо впровадження технологічної інновації на ПрАТ «Індар». Методами дослідження, які використовувалися в процесі виконання роботи, є: системний підхід, методи економічного та статистичного аналізу, групування, графічний метод, порівняння і математичного прогнозування. За результатами проведеного дослідження розроблено проєкт впровадження системи препаративної хроматографії Varicol. Економічний ефект від впровадження запропонованих заходів передбачає зменшення витрат на експлуатацію обладнання. Результати проведеного дослідження надають змогу підприємствам фармацевтичної галузі, зокрема ПрАТ «Індар», впроваджувати в свою діяльність ефективний інструмент очищення субстанцій, який потребує невеликих експлуатаційних витрат, використовуючи автоматизацію як спосіб досягнення кращих результатів.
  • ДокументВідкритий доступ
    Розвиток інноваційної діяльності підприємства шляхом впровадження нових продуктів
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Мельник, Анна Володимирівна; Гук, Ольга Володимирівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему: «Розвиток інноваційної діяльності підприємства шляхом впровадження нових продуктів» містить 91 сторінку, 27 таблиць, 19 рисунків, 12 формул, 1 додаток. Перелік посилань нараховує 37 найменувань. Метою дипломної роботи є аналіз інноваційної діяльності підприємства та на його основі розробка й обґрунтування шляхів впровадження у виробництво нових продуктів для його розвитку. Об’єктом дослідження є процес розвитку інноваційної діяльності підприємства. Предметом дослідження є теоретичні та практичні аспекти впровадження нових продуктів у виробництво СП ТОВ «Модерн-Експо» з метою забезпечення його розвитку. Під час опрацювання теоретичного матеріалу зарубіжних і вітчизняних вчених щодо інноваційної діяльності було застосовано метод логічних узагальнень. При аналізі діяльності підприємства та розробці шляхів впровадження у виробництво нових продуктів було використано методи причинно-наслідкового аналізу, порівняння. Метод економічного та статистичного аналізу було використано на основі звітних даних підприємства та органів статистики. Результатом проведеного дослідження є впровадження інноваційних продуктів на підприємстві: тунельної каси та розумного холодильника. Результати дослідження сприятимуть підвищенню інноваційного потенціалу, розвитку інноваційної діяльності СП ТОВ «Модерн-Експо» та ефективному використанню його ресурсів для отримання прибутку. Керівництвом підприємства було визнано можливість впровадження у виробництво підприємства нових продуктів для розвитку його інноваційної діяльності.
  • ДокументВідкритий доступ
    Удосконалення логістичної діяльності підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Павленко, Анжеліка Олегівна; Голюк, Вікторія Ярославівна
    Дипломна робота на тему: ‘Удосконалення логістичної діяльності підприємства’ містить 95 сторінок, 25 таблиць, 34 рисунки. Перелік посилань нараховує 51 найменувань. Метою роботи є аналіз, обґрунтування та розроблення практичних рекомендацій з удосконалення логістичної системи торговельної мережі. Об’єктом дослідження є логістична система торговельної мережі. Предметом дослідження є методичні основи та практичні заходи щодо удосконалення логістичної діяльності ТОВ ‘Сільпо-Фуд’. Методи дослідження. У процесі виконання дипломної роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти застосовувалася система сучасних поглядів на управління логістичної системи підприємства та наступні загально-наукові та економічні методи: методи індукції та дедукції, системний, компаративний та економічний аналіз. Результати роботи. Результати проведеного дослідження дозволять вітчизняним промисловим підприємствам підвищувати ефективність управління виробництвом завдяки пропозиціям щодо удосконалення логістичної системи у науковій роботі. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть бути використані вітчизняними підприємствами продовольчих мереж для підвищення ефективності логістичної діяльності підприємства, зокрема ТОВ ‘Сільпо-Фуд’. Результати впровадження досліджень. Розроблені в дипломній роботі пропозиції були представлені на розгляд керівному складу ТОВ ‘Сільпо-Фуд’, де було визнано можливість їх практичного застосування.
  • ДокументВідкритий доступ
    Забезпечення розвитку інноваційного потенціалу підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Клименко, Катерина Олександрівна; Мохонько, Ганна Анатоліївна
    Дипломна робота на тему: «Забезпечення розвитку інноваційного потенціалу підприємства» містить 88 сторінок, 31 таблицю, 18 рисунків, 13 формул та 3 додатка. Перелік посилань нараховує 34 найменування. Актуальність теми дослідження полягає у підвищенні значущості дослідження та розвитку інноваційного потенціалу підприємств з метою забезпечення їх конкурентоспроможності та розвитку інноваційної діяльності на основі аналізу показників діяльності підприємств та впровадження заходів щодо покращення стану наявних компонентів інноваційного потенціалу. Мета роботи полягає в аналізі забезпечення інноваційним потенціалом підприємства та розробці напрямів щодо забезпечення розвитку інноваційного потенціалу підприємства. У роботі були використані такі методи дослідження як компонентний метод, графічне моделювання, методи експертної оцінки, економічного та статистичного аналізу. Результати дослідження представлені у дипломній роботі можуть бути впроваджені на підприємстві з метою забезпечення розвитку інноваційного потенціалу підприємства. Інноваційними напрямами розвитку інноваційного потенціалу були представлені придбання технології двошнекової екструзії та впровадження нового виду снекової продукції. Керівництвом підприємства ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» було визначено можливість впровадження запропонованих напрямів щодо забезпечення розвитку інноваційного потенціалу. (Акт впровадження №29 від 24.05.2020)
  • ДокументВідкритий доступ
    Реалізація інноваційного проекту на підприємстві
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Єфімова, Єлизавета Євгенівна; Жигалкевич, Жанна Михайлівна
    Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра на тему: «Реалізація інноваційного проекту на підприємстві» містить 95 сторінок, 31 таблиць, 8 рисунків, 3 додатків. Перелік посилань нараховує 40 найменування. Метою роботи є вивчення теоретичних положень та розроблення практичних рекомендацій щодо реалізації інноваційних проектів на агропромислових підприємствах. Об'єктом дослідження є інноваційний проект. Предметом дослідження є наукові положення та методичні рекомендації щодо розроблення та реалізації інноваційних проектів на агропромислових підприємствах. База дослідження - ПрАТ «Миронівський хлібопродукт». Методи дослідження. Виконання дипломної роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здійснено на застосуванні загальних та специфічних наукових методів: метод порівняння та узагальнення (для пошуку напрямків удосконалення інноваційної діяльності); метод групування та графічний (для аналізу потенціалу); фінансово-економічний та статистичний аналізи (для дослідження стану та оцінки інноваційної діяльності). Результати роботи. В результаті проведеного дослідження було розроблено інноваційний проект, що передбачає масштабування виробництва, відкриття нових сегментів споживачів та скороченні запасів. Економічний ефект від впровадження запропонованого проекту – отримання прибутку розміром 15 944,80 тис. грн. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження можуть бути використані вітчизняними промисловими підприємствами, які спеціалізуються на м'ясопереробці, зокрема ПрАТ «МХП», для удосконалення інноваційної діяльності. Результати дослідження опубліковано в таких наукових працях: 1. Єфімова Є.Є., Жигалкевич Ж.М. Стратегічні напрямки інноватизації проектів агропромисловості України. Бізнес, інновації, менеджмент: проблеми та перспективи: зб. тез доп. І Міжнарод. наук.-практ. конф., 23 квіт. 2020 р. Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во «Політехніка», 2020. С. 168-169.
  • ДокументВідкритий доступ
    Впровадження технологічних інновацій у виробничу діяльність підприємств
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Волошиновська, Ірина Віталіївна; Копішинська, Катерина Олександрівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на тему «Впровадження технологічних інновацій у виробничу діяльність підприємств» містить 111 сторінок, 33 таблиці, 22 рисунка, 18 формул, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 50 найменувань. Метою роботи є дослідження теоретичних положень та надання практичних рекомендацій щодо впровадження технологічних інновацій у виробничу діяльність підприємства. Об’єктом дослідження є процес впровадження технологічних інновацій на підприємстві. Предметом дослідження є теоретичні засади та практичні аспекти процесу впровадження технологічних інновацій у виробничу діяльність підприємства фармацевтичної промисловості. База дослідження - ПАТ «ХХХ». Методи дослідження. У процесі виконання дипломної роботи була використана сукупність загальнонаукових та спеціальних методів: метод порівняння - для виявлення відмінностей між продуктовими та технологічними інноваціями, порівняння інноваційного розвитку досліджуваного підприємства та його конкурентів; метод систематизації та узагальнення – при дослідженні теоретичних аспектів впровадження технологічних інновацій; графічний метод та метод статистичного аналізу - для аналізу господарської, виробничої та інноваційної діяльності підприємства; метод кореляційного аналізу – при виявленні залежності між інвестиціями в технологічні інновації та чистим прибутком підприємств. За результатами проведеного дослідження був розроблений проект з впровадження технологічної інновації у виробничу діяльність підприємства на основі нанотехнології, який передбачає придбання ліцензії на відповідну запатентовану технологію та її використання для вдосконалення препарату компанії з метою розширення асортименту продукції та подальшої реалізації продукту, створеного на основі даної інноваційної технології. Економічний ефект від впровадження даного проекту полягає в забезпеченні зростання виручки від реалізації ПАТ «ХХХ» на 17% та підвищення чистого прибутку компанії на 5%. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати проведеного дослідження можуть дати змогу вітчизняним підприємствам, зокрема й ПАТ «ХХХ», зрозуміти важливість впровадження технологічних інновацій, які забезпечують зростання ефективності виробничої діяльності підприємства та господарської діяльності в цілому. Підприємства зможуть використати на практиці методичні підходи до впровадження технологічних інновацій, які були наведені в даній роботі, які направлені на полегшення процесу впровадження технологічної інновації, а також на управління опором працівників.
  • ДокументВідкритий доступ
    Підвищення економічної ефективності інноваційної діяльності підприємства
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Бездольна, Олена Андріївна; Мохонько, Ганна Анатоліївна
    Дипломна робота на тему: «Підвищення економічної ефективності інноваційної діяльності підприємства» містить 83 сторінки, 30 таблиць, 15 рисунків. Перелік посилань нараховує 36 найменувань. Метою роботи є аналіз, розроблення та обґрунтування практичних рекомендацій щодо підвищення економічної ефективності інноваційної діяльності підприємства. Об’єктом дослідження є економічна ефективність інноваційної діяльності підприємства. Предметом дослідження є теоретичні засади та практичні положення щодо підвищення економічної ефективності інноваційної діяльності підприємства ТОВ «Епіцентр К». База дослідження – невідокремлений структурний підрозділ ТОВ «Епіцентр К» завод керамічної плитки. Методи дослідження. Виконання дипломної роботи першого (бакалаврського) рівня вищої освіти здійснено на базі методів аналізу, класифікації та узагальнення; фінансово-економічного,графічного. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження розроблено програму інновацій, для підвищення показників економічної ефективності інноваційної діяльності за рахунок підвищення рентабельності. Рекомендації щодо використання результатів роботи. Результати дослідження в даній дипломній роботі можуть бути використані на ТОВ «Епіцентр К» для підтримання належного рівня інноваційної діяльності. Результати впровадження досліджень. Керівництвом заводу керамічної плитки ТОВ «Епіцентр К» визнано доцільність впровадження запропонованої програми інновацій у майбутньому
  • ДокументВідкритий доступ
    Формування системи інтернет-комунікацій для просування інноваційної продукції на ринку
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Рудюк, Євгеній Олександрович; Копішинська, Катерина Олександрівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти» на тему: «Формування системи інтернет-комунікацій для просування інноваційної продукції на ринку» містить 90 сторінок, 29 таблиць, 18 рисунків, 5 формул, 1 додаток. Перелік посилань нараховує 46 найменувань. Метою роботи є розгляд теоретичних положень та обгрунтування практичних рекомендацій щодо формування системи інтернет-комунікацій для просування інноваційної продукції. Об'єктом дослідження є процес формування системи інтернет-комунікацій на підприємстві. Предметом дослідження є теоретико-методичні засади та практичні рекомендації щодо формування системи інтернет-комунікацій для просування інноваційної продукції підприємства будівельної промисловості на ринок. База дослідження: ТОВ «ТПО «Нова Цегла». Методи дослідження. Під час виконання дипломної роботи бакалавра були застосовані як загальні, так і спеціальні методи дослідження: систематизації, узагальнення та порівняння – для виявлення проблем в просуванні інноваційної продукції підприємством; фінансово-економічний аналіз - для дослідження результатів господарсько-інноваційних показників діяльності підприємства; метод дисконтування – для визначення ефективності запропонованого проєкту. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження було розроблено проект формування системи інтернет-комунікацій для просування інноваційної продукції ТОВ «ТПО «Нова Цегла», який передбачає удосконалення діючого сайту компанії, використання контекстної реклами, соціальних мереж та web-каталогів для просування продукції. Запропонована система інтернет-комунікацій спрямована на економію ресурсів компанії, підвищення конкурентоспроможності підприємства і забезпечення його довгострокового та динамічного розвитку.
  • ДокументВідкритий доступ
    Підвищення інноваційної активності підприємства шляхом створення Agile-команди
    (КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020-06) Малишевська, Аліна Олегівна; Кравченко, Марина Олегівна
    Дипломна робота першого (бакалаврського) рівня освіти на тему: «Підвищення інноваційної активності підприємства шляхом створення Agile-команди» містить 93 сторінки, 26 таблиць, 4 рисунки, 6 формул, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 34 найменування. Метою роботи є дослідження теоретичних, методичних та прикладних аспектів формування інноваційної активності підприємства та розроблення рекомендацій щодо її підвищення. Об’єктом дослідження є інноваційна активність підприємства. Предметом дослідження є теоретичні, методичні та прикладні аспекти формування інноваційної активності вітчизняного підприємства машинобудівного комплексу. В ході роботи було використано ряд методів дослідження, до яких, зокрема, належать метод аналізу та синтезу, порівняння, фінансово-економічний аналіз, графічний, експертної оцінки. Для отримання аналітичної інформації було використано дані статистичної звітності та внутрішньої документації підприємства. Результати роботи. За результатами проведеного дослідження розроблено проект створення Agile-команди на підприємстві. Така команда забезпечить ефективну міждисциплінарну взаємодію працівників під час розроблення інноваційної продукції та таким чином сприяє підвищенню інноваційної активності підприємства та ефективності його функціонування в цілому. Практичне застосування. Результати роботи можуть бути використані підприємствами, зокрема ПрАТ «Вентиляційні системи», для підвищення інноваційної активності, що дозволить покращити імідж та позиції на ринку, а також застосувати інноваційні методи управління не лише в одному відділі, а й в подальшому трансформувати все підприємство в Agile-організацію.