Особливості електророзрядної технології для очищення техногенно забруднених рідин

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2019-12

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Магістерську дисертацію виконано на 107 сторінках, вони містять 6 розділів, 26 ілюстрацій, 14 таблиць та 40 джерел в переліку посилань. Актуальність теми. Поточне обладнання очищення трапних вод має ряд недоліків, тому для підвищення ефективності очищення рідких радіоактивних відходів та екологічної безпеки держави в цілому необхідне дослідження альтернативних методів та технологій очищення відходів. Мета й завдання дослідження. Метою даної магістерської дисертації є розробка експериментальної установки для дослідження особливостей електророзрядної технології очищення техногенно забруднених рідин. У роботі було проведено аналіз вже існуючих технологій очищення техногенно забруднених рідин, та приведені особливості різних видів реалізації очищення трапних вод за допомогою електророзрядної технології. Враховуючи поставлене завдання та задані технічні характеристики експериментальної установки було розроблено блоки мостового інвертора і системи управління та контролю роботи пристрою. Попри переваги мікропроцесорного управління установкою, було прийняте рішення розробити систему управління на основі ШІМ-контролера, для забезпечення більш стабільної та безпечної роботи установки, що є найважливішим пріоритетом при конструюванні високовольтного обладнання.

Опис

Ключові слова

електророзрядна технологія, очищення, трапні води, плазмохімічна установка, рідкі радіоактивні відходи, дуговий розряд, інверторне джерело живлення

Бібліографічний опис

Книш, Є. П. Особливості електророзрядної технології для очищення техногенно забруднених рідин : магістерська дис. : 153 Мікро- та наносистемна техніка / Книш Євген Павлович. – Київ, 2019. – 109 с.

DOI