Skip navigation
Please use this identifier to cite or link to this item: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/324
Title: Методичні вказівки до вивчення курсу «Англійська мова професійного спрямування» для студентів IV курсу хіміко-технологічного факультету (спеціальність: хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів)
Keywords: англійська мова
Issue Date: 2008
Citation: Методичні вказівки до вивчення курсу «Англійська мова професійного спрямування» для студентів IV курсу хіміко-технологічного факультету (спеціальність: хімічна технологія тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів) [Електронний ресурс] / НТУУ «КПІ» ; [уклад. С. О. Бойко]. - Електронні текстові дані (1 файл: 963 Кбайт). - Київ, 2008. - 70 с. - Назва з екрана.
Abstract: Методичні вказівки призначені для студентів IV курсу спеціальності «Хімічна технологія тугоплавких неметалевих силікатних матеріалів» (кераміка) хіміко-технологічного факультету та побудовані відповідно до програми як додатковий матеріал до базового підручника Н. О. Давидова, І. В. Нікітченко «Англійська мова для природничих наук». Дані вказівки спрямовані на навчання студентів вмінню працювати з англомовною літературою за фахом, збагачення словникового запасу, формування професійно-орієнтованих мовленнєвих навичок, закріплення граматичного матеріалу тощо.
Description: Повний текст документа доступний лише в локальній мережі університету
URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/324
Appears in Collections:Методичні посібники та рекомендації (КАМТС1)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
E028.doc
  Restricted Access
964 kBMicrosoft WordView/Open
Show full item record


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.