Властивості періодограмних оцінок параметрів гармонічного коливання в моделях регресії з сильнозалежним шумом

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2012

Автори

Жураковський, Б. М.
Іванов, О. В.

Науковий керівник

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

НТУУ «КПІ»

Анотація

Опис

Ключові слова

Бібліографічний опис

Жураковський, Б. М. Властивості періодограмних оцінок параметрів гармонічного коливання в моделях регресії з сильнозалежним шумом / Б. М. Жураковський, О. В. Іванов // Наукові вісті НТУУ «КПІ» : міжнародний науково-технічний журнал. – 2012. – № 4(84). – С. 59–65. – Бібліогр.: 17 назв.

DOI