Система калібрування автомобільних люфтомірів
Ескіз недоступний
Дата
2020-12
Автори
Науковий керівник
Назва журналу
Номер ISSN
Назва тому
Видавець
КПІ ім. Ігоря Сікорського
Анотація
Актуальність теми полягає в дослідженні процесу калібрування люфтомірів як невід`ємний розділу науки в сферах схемотехніки, електроніки, приладобудування. Складні системи калібрування потребують різноманіття засобів визначення саморозряду. В магістерській дисертації описані теоретичні відомості про люфтоміри, а також про існуючи стенди калібрування люфтомірів, приведений аналіз існуючих технічних рішень вимірювальних систем в області вимірювання кутів обертання. Досліджені основні схеми побудови приладів для вимірювання кута повороту, а також особливості елементної бази таких приладів.
Метою дослідження є аналіз існуючих технічних рішень вимірювальних систем в області калібрування люфтомірів.
Задачею дослідження є вибір такого методу, який зменшить похибку та ціну системи калібрування автомобільних люфтомірів.
Об`єктом дослідження є процес калібрування автомобільних люфтомірів.
Предметом дослідження є сам стенд для калібрування автомобільних люфтомірів.
Результати досліджень демонструють перш за все важливість оцінки системи в загальному, а також те, наскільки правильно підібрано склад системи, та чи раціонально застосовані певні методи й підходи до проектування та дослідження системи.
Опис
Ключові слова
калібрування, люфт, спосіб оцінки, люфтомір, датчик кута, backlash meter, calibration, backlash, estimation method
Бібліографічний опис
Рішко, І. І. Система калібрування автомобільних люфтомірів : магістерська дис. : 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка / Рішко Іван Іванович. – Київ, 2020. – 85 с.