Венчурне фінансування інноваційного проекту

Вантажиться...
Ескіз

Дата

2020-12

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

КПІ ім. Ігоря Сікорського

Анотація

Магістерська дисертація на тему «Венчурне фінансування інноваційного проекту» містить 100 сторінок, 17 таблиць, 5 рисунків. Перелік посилань нараховує 97 найменувань. Магістерська робота виконувалася згідно з планом наукових досліджень факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у межах науково-дослідної теми «Управління розвитком інноваційного підприємництва в умовах неоіндустріальної економіки» (номер державної реєстрації 0118U100598), де автором розроблено теоретичні та науково-практичні рекомендації щодо венчурного фінансування інноваційного проекту промислового підприємства. Розглядаючи венчурний капітал в системі інноваційних процесів в економіці, варто зазначити, що він не просто тісно пов'язаний з інноваціями. Він є критичним чинником в інноваційному процесі. Технологічні революції, що призвели до трансформації цілих галузей економіки, очолювалися фірмами з підтримкою венчурним капіталом. Результатами венчурного бізнесу є виникнення нових ідей, нових і вдосконалених продуктів або технологічних процесів, (інновацій), які можуть мати уречевлену чи не уречевлену форму. Венчурне фінансування передбачає експертизу інноваційних проектів венчурними інвесторами щодо доцільності інвестицій. Венчурні інвестори хочуть бути впевненими, що можливі доходи від проекту будуть достатніми для покриття витрат. Метою даної наукової праці є дослідження теоретичних засад венчурного фінансування інноваційних проектів, а також аналіз інноваційної діяльності ПРАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Об’єктом дослідження магістерської дисертації є інноваційно-інвестиційна діяльність підприємства. Предметом дослідження є теоретичні на науково-практичні положення, що визначають особливості реалізації процесу венчурного фінансування інноваційного проекту ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Для дослідження використано загальні методико-теоретичні положення, моніторинг та процес діяльності венчурного фінансування з використанням наступних загальнонаукових і спеціальних методів наукового пізнання. Наукова новизна одержаних результатів полягає у поглибленні теоретичних та науково-методичних основ функціонування венчурного капіталу як джерела фінансування інноваційної діяльності.

Опис

Ключові слова

венчурне фінансування, інновації, інноваційна діяльність, проект, ПрАТ «НКМЗ, машинобудування, підприємство, розвиток, економіка, забезпечення

Бібліографічний опис

Козлюк, М. О. Венчурне фінансування інноваційного проекту : магістерська дис. : 073 Менеджмент / Козлюк Марія Олександрівна. - Київ, 2020. - 100 с.

DOI